Масштаби вербування ув’язнених ПВК "Вагнер" значно скоротилися

ВІЙНА
03 лютого, 12:40
Ілюстративне фото терористів
Ілюстративне фото терористів

російська сторона перестала покладатися на атаки бойовиків "Вагнера" в стилі живої хвилі

Вербування ув’язнених у групу "Вагнер", ймовірно, значно скоротилися порівняно з піковим періодом між літом та восени 2022 року.

Як передає медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на звіт Міністерства оборони Великої Британії у Twitter.

Масштаби вербування ув’язнених ПВК

Як зазначається у зведенні, за даними Федеральної служби виконання покарань росії (ФСИН), опублікованим 31 січня, чисельність ув'язнених у країні становить 433 тисячі осіб, що передбачає скорочення на 6 тисяч ув'язнених з листопада 2022 року. Навпаки, дані ФСИН вказують на зменшення на 23 тисячі з вересня по листопад. Вербування "Вагнера", ймовірно, було основним фактором, що сприяло цій тенденції.

Крім того, непідтверджені дані від українських військових за останні десять днів свідчать про те, що російська сторона перестала покладатися на атаки бойовиків "Вагнера" в стилі живої хвилі в ключових секторах, повідомляє британська розвідка.

"Значна напруженість між "Вагнером" та Міністерством оборони росії проявляється публічно. Конкуренція між фракціями у російській еліті, ймовірно, частково відповідальна за скорочення пропозиції засуджених", - зазначають у Міноборони Британії. 

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Власник приватної військово-терористичної російської компанії "Вагнер" і путінський кухар знову "засвітився" у зоні бойових дій.
03 березня, 16:59
Війна
90% бійців групи "Вагнер", убиті в Україні від грудня, були завербованими в’язнями
18 лютого, 07:45
Світ
Нові санкції ЄС має намір ухвалити до роковин початку вторгнення рф в Україну
14 лютого, 13:23
Світ
мета Сербії - підготувати ситуацію для можливої анексії
12 лютого, 10:10
Війна
Відпрацьований матеріал, або пригожин вже не фаворит царя
09 лютого, 14:27
Світ
Британія, на відміну від США, готує документ про визнання банди "Вагнера" терористичною організацією, а не злочинним угрупуванням
04 лютого, 15:25