Мецгеру вказали на вихід

12.10.2021, 13:22
Мецгеру вказали на вихід
Фото: UA1.com.ua

Наглядова рада державного "Укрексімбанку" звільнила Євгена Мецгера з посади голови правління.

Таку інформацію у Facebook оприлюднила пресслужба фінансової установи, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Замість кума Володимира Зеленського тепер тимчасово – з 12 жовтня 2021 року до (орієнтовно) 12 квітня 2022 року – виконувати обов'язки голови банку буде Сергій Єрмаков.

«11 жовтня 2021 року, під час проведення позачергового засідання номінаційного комітету наглядової ради АТ "Укрексімбанк" щодо можливих заходів (з урахуванням проведеної роботи Комісії з етики та Стану службової перевірки) була отримана заява від Є.В. Мецгера Євгена Володимировича про розірвання строкового трудового договору з власної ініціативи. Після чого було надано негайну рекомендацію НР припинити його повноваження з 11 жовтня 2021 року на підставі частини 1 статті 39 Кодексу законів про працю України. Розірвання трудового договору відповідно до зазначеної підстави не передбачає виплати вихідної допомоги», – йдеться у повідомленні пресслужби "Укрексімбанку".

Ім'я Євгена Мецгера довгий час не було публічним, допоки він зі своїми підлеглими днями не вчинив цинічний розбійний напад на журналістів програми "Схеми" безпосередньо у власному робочому кабінеті.

За інформацією з відкритих джерел, нині вже ексголова "Укрексімбанку" зі спільниками є фігурантами провадження за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України, ​їм оголосили підозру; триває досудове слідство.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відносини між Зеленським і Мецгером, безсумнівно, належать до кумівських.

Читайте також:
Політика
У середині листопада автори студії «Квартал 95» зареєстрували нову компанію — ТОВ «Квартал ЮА».
вчора, 21:29
Політика
Екскерівник ОП Андрій Єрмак таємно відвідав офіс Служби зовнішньої розвідки на броньованому Mercedes.
вчора, 20:46
Політика
Apple, Google і Samsung виступили проти цього кроку через побоювання щодо порушення конфіденційності.
вчора, 20:31
Світ
У Німеччині молодь оголосила страйк проти нового закону про військовий обов'язок, який 5 грудня ухвалив німецький парламент.
вчора, 19:43
Кримінал
Ексмитник Олександр Агоєв та пасинок послиці України в Болгарії Богдан Ринжук підозрюються у кривавій розправі над українцем у Відні.
вчора, 19:00
Політика
Україна скасує безмитний ліміт на посилки до 150 євро.
вчора, 18:25