Мецгеру вказали на вихід

12 жовтня, 13:22
Мецгеру вказали на вихід
Фото: UA1.com.ua

Наглядова рада державного "Укрексімбанку" звільнила Євгена Мецгера з посади голови правління.

Таку інформацію у Facebook оприлюднила пресслужба фінансової установи, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Замість кума Володимира Зеленського тепер тимчасово – з 12 жовтня 2021 року до (орієнтовно) 12 квітня 2022 року – виконувати обов'язки голови банку буде Сергій Єрмаков.

«11 жовтня 2021 року, під час проведення позачергового засідання номінаційного комітету наглядової ради АТ "Укрексімбанк" щодо можливих заходів (з урахуванням проведеної роботи Комісії з етики та Стану службової перевірки) була отримана заява від Є.В. Мецгера Євгена Володимировича про розірвання строкового трудового договору з власної ініціативи. Після чого було надано негайну рекомендацію НР припинити його повноваження з 11 жовтня 2021 року на підставі частини 1 статті 39 Кодексу законів про працю України. Розірвання трудового договору відповідно до зазначеної підстави не передбачає виплати вихідної допомоги», – йдеться у повідомленні пресслужби "Укрексімбанку".

Ім'я Євгена Мецгера довгий час не було публічним, допоки він зі своїми підлеглими днями не вчинив цинічний розбійний напад на журналістів програми "Схеми" безпосередньо у власному робочому кабінеті.

За інформацією з відкритих джерел, нині вже ексголова "Укрексімбанку" зі спільниками є фігурантами провадження за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України, ​їм оголосили підозру; триває досудове слідство.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відносини між Зеленським і Мецгером, безсумнівно, належать до кумівських.

вибір редакції
Читайте також:
Бойовики продовжують обстріли українських військових, застосовуючи важке озброєння.
19:23
Департамент освіти Полтавської міської ради ігнорує ситуацію з пандемією Covid-19
15:45
22-23 жовтня у Полтаві відбудеться благодійна виставка-аукціон на підтримку малечі, в якої діагностовано аутизм.
14:30
Очільник Пентаґону переконує владу України у всебічній підтримці з боку Америки. Кремлю варто забути про повномасштабну агресію.
14:09