Мецгеру вказали на вихід

12.10.2021, 13:22
Мецгеру вказали на вихід
Фото: UA1.com.ua

Наглядова рада державного "Укрексімбанку" звільнила Євгена Мецгера з посади голови правління.

Таку інформацію у Facebook оприлюднила пресслужба фінансової установи, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Замість кума Володимира Зеленського тепер тимчасово – з 12 жовтня 2021 року до (орієнтовно) 12 квітня 2022 року – виконувати обов'язки голови банку буде Сергій Єрмаков.

«11 жовтня 2021 року, під час проведення позачергового засідання номінаційного комітету наглядової ради АТ "Укрексімбанк" щодо можливих заходів (з урахуванням проведеної роботи Комісії з етики та Стану службової перевірки) була отримана заява від Є.В. Мецгера Євгена Володимировича про розірвання строкового трудового договору з власної ініціативи. Після чого було надано негайну рекомендацію НР припинити його повноваження з 11 жовтня 2021 року на підставі частини 1 статті 39 Кодексу законів про працю України. Розірвання трудового договору відповідно до зазначеної підстави не передбачає виплати вихідної допомоги», – йдеться у повідомленні пресслужби "Укрексімбанку".

Ім'я Євгена Мецгера довгий час не було публічним, допоки він зі своїми підлеглими днями не вчинив цинічний розбійний напад на журналістів програми "Схеми" безпосередньо у власному робочому кабінеті.

За інформацією з відкритих джерел, нині вже ексголова "Укрексімбанку" зі спільниками є фігурантами провадження за частиною 1 статті 171 Кримінального кодексу України, ​їм оголосили підозру; триває досудове слідство.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що відносини між Зеленським і Мецгером, безсумнівно, належать до кумівських.

Читайте також:
Світ
Джо Байден запевнив, що США готові допомагати двом північноєвропейським країнам навіть у період до їх вступу до Альянсу
22:00
Війна
Через бомбардування окупантами Азовсталі є загроза повного вимирання біоресурсу Азовського моря.
21:05
Війна
Окупанти на Харківщині "денацифікують" школи та дитячі садки
20:05
Світ
Команда створена за зразком групи, яка використовувалася для прискорення постачання військам в Афганістані, Іраку та Сирії
19:25
Війна
39-річний окупант вважався "найкращим снайпером" у своєму регіоні
18:50
Війна
Останні модифікації дрону оснащені алгоритмами глибокого навчання, тому він стає кращим після кожної виконаної ним місії
17:35