Медзаклади Семенівської ОТГ потребують кваліфікованих кадрів

ПОЛТАВА
11.08.2021, 08:08
Медзаклади Семенівської ОТГ потребують кваліфікованих кадрів

У Семенівській громаді Кременчуцького району Полтавської області дуже гостро стоїть кадрове забезпечення.

Про це йшлося на робочій зустрічі селищної голови з директором місцевого Центру первинної медико-санітарної допомоги та головним лікарем Семенівської лікарні.

Присутні також обговорили питання укладення договорів з Національною службою здоров'я України про медичне обслуговування населення за проґрамою медичних ґарантій, фінансування медзакладів і ефективного використання коштів.

«Зустріч пройшла конструктивною. Визначено завдання на найближчий час задля поліпшення ситуації у цій галузі. Проаналізовано наявну матеріально-технічну базу і можливі шляхи її поліпшення з метою надання якісних медичних послуг населенню громади», – прокоментували у Семенівській селищній раді.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", цьогорічна вартість підтримки медиків Гребінківської громади становить 1,3 мільйона гривень.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Додатково профінансовано харчування пацієнтів у лікарнях громади за 1,7 млн грн. Оплату енергоносіїв зафіксовано на рівні 6 млн грн.
вчора, 07:17
Життя
На американському ринку з'явився потужний засіб Wegovy. Його постачає провідний данський виробник медичних препаратів Novo Nordisk.
18 лютого, 10:24
Полтава
За минулий тиждень в області зареєстровано 44 випадки зараження. Головним і показовим симптомом є висип, що з'являється на 1-2 день.
06 лютого, 07:15
Полтава
Небезпечне інфекційне захворювання спричиняє бактерія Leptospira. Без лікування лептоспіроз може призвести до ураження нирок і печінки.
10.10.2023, 08:51
Життя
Педіатр, екстрена допомога, чи відділення невідкладної допомоги?
29.09.2023, 09:25
Спорт
Історія про травматизм і страховки, які нічого не покривають, і скільки обходиться лікування з обстеженням, якщо травмувався за кордоном.
17.05.2023, 17:26