Мені здається, що це вже не просто дурдом, це вже за межею людяності

Опінії
02.08.2022, 11:05
Мені здається, що це вже не просто дурдом, це вже за межею людяності

Ви настільки огидні, що вже слів немає

Волонтер, блогер, психолог

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики).

Дівчата, а Ви не хочете флешмобом підтримати матерів загиблих воїнів? Їх вже десятки тисяч та ще багато матерів не можуть знайти своїх дітей, навіть тіл немає??

Ви настільки огидні, що вже слів немає. Кожного дня по всій країні ідуть похорони. А ви зі своїми гінекологічними позами вже набридли. Це ми за такі фото платимо податки, Ви держслужбовці!!??        

Це флешмоб під стінами міністерства закордонних справ України , хто Вам дав таке право ??

Сором. Дури набиті, інших слів немає.                             

Хочу вибачитися перед військовими та перед їх рідними.

Читайте також:
Опінії
Логістика образи працює ідеально. А логістика повернення грошей?
19:33
Опінії
Від фортифікацій до офшорів: як працювала схема Проніна-Корольчука.
14:45
Опінії
Серед екзистенційних ризиків для людства найбільш імовірним у XXI столітті залишається ШІ — за оцінками, це близько 8–12%.
11:12
Опінії
«Автострада» бере все? Як Шкіль отримав новий інструмент контролю над держпідрядами.
08:46
Опінії
Кінець «дронового» бізнесу Касьянова: без солдатів фірма припинила існування.
21 червня, 16:32
Опінії
Коли пропаганда сильніша за правду: історія одного легендарного кадру.
21 червня, 15:41