Менше половини західних компаній вийшли з російського ринку, – The Washington Post

ЕКОНОМІКА
17 квітня, 17:55
Менше половини західних компаній вийшли з російського ринку, – The Washington Post
Фото: Cyprus Mail

Тільки невеликий відсоток із сотень корпорацій, які пообіцяли залишити РФ після торішнього лютневого вторгнення, зробили це.

Свідченням є відкриті дані низки міжнародних моніторингових груп у бізнес-сфері, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "The Washington Post".

Для тих, хто все ж таки залишився, вихід із РФ стає дедалі дорожчим і складнішим, оскільки доводиться обходити санкційний тиск, запроваджений урядами США і країн-учасниць Європейського союзу.

Західні компанії, які продовжують працювати на Московії, часто вкрай залежні від російського бізнесу, коли фінансові збитки від залишення тамтешнього прибуткового ринку, ймовірно, переважають репутаційні.

Продовження присутності у РФ багатьох корпорацій підриває західні зусилля зламати економіку країни-агресорки, орієнтовану на продаж ресурсів, при цьому вони сплачують податки, які продовжують підтримувати російську військову машину, і дозволяють росіянам зберігати довоєнний комфорт та якість життя.

Кремлівський бункерний щур на ім'я Владімір Путін зробив усе можливе, щоби заблокувати масовий вихід іноземних компаній, змушуючи їх отримувати дозвіл держави на продаж активів, а також конфіскуючи активи та забороняючи іноземним банкам та енергетичним фірмам продавати частку без дозволу Москви.

Російське міністерство фінансів торік у грудні оголосило про заходи проти інвесторів із "недружніх країн", які продають активи, включаючи вимоги продажу із 50% знижкою та 10% податок, тому наразі економіка РФ дещо стабілізувалася.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що корпорація "Mercedes" перестала співпрацювати із Молдовою через можливий реекспорт автомобілів до ресурсної федерації московії.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Санкції санкціями, але західні партнери України продовжують масово спонсорувати геноцид нашого народу, поповнюючи казну держави-агресорки.
30 серпня, 18:23
Економіка
З травня 2022 року ресурсна федерація московії змогла успішно закупити західні запчастини для парку літаків на $1,2 мільярда.
23 серпня, 20:12
Світ
Після того як США та ЄС заборонили експорт автомобілів, російські покупці почали користуватися автотранспортом, що привозять через Вірменію.
05 серпня, 07:40
Політика
Західні партнери України не припиняють дивувати сталістю подвійних стандартів щодо росіян, особливо тих, які є спонсорами геноциду.
27 липня, 21:01
Економіка
Західний експорт ключових технологічних інновацій в електроніці, який потрібний РФ для її військової машини, повернувся на довоєнний рівень.
10 червня, 16:01
Економіка
За рік війни прибуток транснаціональних корпорацій, які вирішили залишитися працювати у РФ, зріс у 1,5 раза й продовжує зростати.
08 червня, 21:18