Ментівське свавілля: фронтовики під прицілом перевертнів у погонах

КРИМІНАЛ
26.10.2023, 11:11
Ментівське свавілля: фронтовики під прицілом перевертнів у погонах
Фото: Znaj.UA

На Харківщині патрульні зупинили військовий УАЗ і склали на водія адміністративний протокол. Причина — відсутність страховки.

Як з'ясувалося згодом, водій мав право їздити без так званої автоцивілки, але співробітників поліції цей факт не цікавив. На майно чоловіка, який пройшов горнило фронту і має посвідчення учасника бойових дій, незаконно наклали арешт, а переживання через цю ситуацію призвели до проблем із серцем.

Окрім безпідставного складення протоколу про порушення, при спілкуванні із чоловіком, патрульні не представилися. Також співробітники міністерства внутрішніх справ не вказали причину зупинки й грубо поводилися, перевищуючи свої повноваження.

Проте водій не став миритися зі свавіллям і звернувся до суду. Він зміг оскаржити штраф.

Довий час після інциденту учасник бойових дій лікувався на стаціонарі, адже нахабна поведінка патрульних спричинила проблеми зі здоров'ям. Відтак він був змушений повторно звернутися до суду із проханням компенсувати йому лікування та моральну шкоду у розмірі 117 тис. ₴.

Слуги Феміди Харківської області повністю задовольнив позов фронтовика. Водночас поліціянти уникнули реального покарання і, швидше за все, продовжать свавілля щодо водіїв.

Слід усвідомлювати, що вищенаведена ситуація не поодинока. Тилові щури в погонах полюбили зловживати своїми повноваженнями щодо фронтовиків. Навряд системне беззаконня відбувається без відома керівництва МВС, причому як регіонального, так і центрального, що виконує прямі вказівки з Банкової.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Підлеглі Вигінського пропонували судді «обговорити справу» без свідків і пообіцяли йому проблеми.
28 лютого, 10:13
Позиція
Керівника Головного управління Національній поліції у Волинській області затримано. «Перевертень у погонах» наживався на гуманітарці.
25 лютого, 13:00
Політика
20-річний син чиновника винаймає квартиру у Лондоні, що по кишені не всім британцям. Але родину Подсоха у декларації не вказує.
23 лютого, 15:25
Кримінал
Чому криміналітет вільно почуває себе на вулицях столиці?
21 лютого, 11:19
Кримінал
В Одесі патрульні поліцейські приїхали на виклик щодо порушення тиші в нічний час і зайнялися груповим сексом з порушницями.
17 лютого, 11:15
Політика
Департамент поліції охорони традиційно мав імідж одного з найбільш корумпованих підрозділів НП в першу чергу через свій унікальний статус.
17 лютого, 09:31