Mercedes позбавив російських водіїв доступу до всіх функцій віддаленого керування автомобілем

СВІТ
26.04.2023, 10:37
Mercedes позбавив російських водіїв доступу до всіх функцій віддаленого керування автомобілем

Такий сервіс дозволяв водіям проводити безліч операцій з автомобілем віддалено через додаток

Німецький автогігант Mercedes-Benz AG поставив до відома російських власників автомобілів цієї марки про припинення роботи електронного сервісу Mercedes me ID на росії.

Сервіс припинив працювати 25 квітня, повідомляє російське пропагандистське інформагентство РБК.

Такий сервіс дозволяв водіям проводити безліч операцій з автомобілем віддалено через додаток. У тому числі через програму можна було закрити автомобіль, віддалено запустити двигун чи кондиціонер. Також за допомогою програми можна було припаркувати машину просто стоячи поряд з нею і знайти машину на парковці.

Онлайн-сервіси до припинення їх роботи були доступні для моделей автомобілів, випущених у різний час з 2018 року: A-Клас, C-Клас, CLS, E-Клас, G-Клас та S-Клас.

У компанії повідомили, що за певних обставин деактивація сервісу може вплинути на інші договори, такі як Mercedes me connect.

Присвячений роботі сервісу розділ на офіційному сайті компанії вже не працює.

У квітні Mercedes-Benz завершив продаж усіх своїх активів на росії місцевій дилерській групі "Автодом", включаючи сій завод поблизу Москви, та пішов з російського ринку.

Завод Mercedes-Benz в індустріальному парку "Єсипово" у Підмосков'ї будувався протягом двох років і відкрився лише навесні 2019 року.

Його виробничі потужності розраховані на випуск за повним циклом 25-30 тис. автомобілів на рік. Першою моделлю підприємства став седан Е-класу. Планувалося поступово налагоджувати випуск позашляховиків GLE, GLC та GLS.

Окрім цього, Mercedes-Benz тимчасово припинив відвантаження запчастин із Центрального складу. Ще у вересні 2022 року повідомлялося, що деталі для автомобілів бренду росіяни замовляють приватно і чекають до пів року. При втраті ключа замовити дублікат стало зовсім неможливо, тому що їх випускають у Німеччині тільки з відома виробника, з яким російські дилери втратили зв'язок.

16 квітня стало відомо, що Mercedes перестала співпрацювати з Молдовою через можливий реекспорт автомобілів в рф.

Офіційний дилер німецького автовиробника вивчає можливості, як можна забезпечити сервісну підтримку на ринку в Молдові.

Mercedes-Benz офіційно більше не працюватиме у Молдові. Це сталося через можливий реекспорт автомобілів до росії.

Читайте також:
Війна
Британське національне агентство по боротьбі зі злочинністю хоче конфіскувати 1,1 млн британських фунтів стерлінгів ($1,4 млн) у Петра Авена
05 липня, 16:35
Війна
А доходи російських компаній впали на третину
03 липня, 10:28
Економіка
Відтепер біржовий курс юань/рубль задаватиме траєкторію для решти валютних пар. А отже, стане орієнтиром для всіх учасників ринку.
16 червня, 07:01
Війна
Московська біржа зупинила торги доларом, євро та гонконгським доларом.
13 червня, 10:25
Світ
Державне утворення Ізраїлі відсторонили від найбільшої у світі виставка озброєнь.
01 червня, 09:05
Політика
Народні обранці північноєвропейської республіки пропонують наслідувати сусідів. Днями в Естонії президент підписав відповідний закон.
31 травня, 14:52