Мерія Полтави відмовилась перейменувати вулицю Артема на честь Петлюри. Всупереч плебісциту

ПОЛТАВА
15.10.2014, 14:58
Мерія Полтави відмовилась перейменувати вулицю Артема на честь Петлюри. Всупереч плебісциту

Полтавська міськрада відклала на невизначений термін втілення результатів опитування городян. Згідно волевиявлення більшість жителів висловились за зміну назви вулиці Артема на Симона Петлюри.

Згідно опитування 58% полтавців підтримали ідею відібрати назву вулиці в більшовика на користь борця за українську незалежність, 38% висловились проти.

Виконавчий комітет Полтавської міської ради оголосив загальноміське опитування щодо загальної ідеї перейменування та зокрема вулиці Артема, після отримання декількох звернень від громадських організацій та політичних сил щодо зміни назв вулиць, які мають більшовицько-радянські назви.

На обидва ключові питання громада дала схвальну відповідь. Проте отримавши її влада міста дала задню.

Відмову втілити результати плебісциту в міськраді виправдовують низькою репрезентативністю опитування, в якому взяли участь 675 городян, що становить 0,23% населення. Проте проводити це опитування через сайт міськради, упродовж 2 місяців – вирішували самі ж чиновники.

Також у своїй відмові розміщеній на офіційному сайті, чиновники бідкаються на додаткові витрати для бюджету і городян, які потягне за собою переоформлення документів, зміна вказівників, та відомостей в документах жителів вулиці і зареєстрованих підприємств.

В своєму звернені до городян міськрада зауважує, що «від початку проведення опитування до виконавчого комітету Полтавської міської ради почали звертатися полтавців, що проживають на вулиці Артема, які, здебільшого, акцентували увагу на тому, що в сьогоднішній непростій ситуації фінансові та часові витрати на заміну всіх документів лягають на їх плечі справжнім тягарем. Відтак, зважаючи на кількість респондентів, що взяли участь в опитуванні, а також звернення полтавців, члени комісії найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам'яті осіб та подій, серед яких провідні науковці, краєзнавці, філологи міста, на черговому засіданні вирішили, що питання перейменування вулиць сьогодні є не на часі і до нього варто повернутися в більш сприятливий - соціально, економічно та політично - час в країні».


Читайте також:
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42