​Мешканці кількох сіл хочуть приєднатися до Глобинської міської громади

ПОЛТАВА
01.11.2019, 12:06
​Мешканці кількох сіл хочуть приєднатися до Глобинської міської громади

У четвер, 31 жовтня, відбулося засідання Глобинської міської ради, на якій присутні депутати розглянули понад 200 поточних питань.

Доволі жвавою темою для дискусії стало майбутнє приєднання Манжеліївської та Заможненської сільських територіальних громад до міста Глобине. Про це повідомляє офіційний сайт органу місцевого самоврядування.

Так, села Манжелія, Ламане і Вітки (Манжеліївська ОТГ), а також Заможне, Глибоке й Глушкове Друге (Заможненська ОТГ) не можуть увійти до складу Глобинської громади, оскільки не є суміжними з містом. Таку думку висловили члени комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку і розвитку місцевого самоврядування, посилаючись на затверджену Постанову Кабінету міністрів від 8 квітня 2015 року.

Водночас присутні у сесійній залі Манжеліївський сільський голова Владислав Манько і Заможненський сільський голова В’ячеслав Величко наголосили, що мешканці їхніх громад просять підтримати добровільне приєднання до Глобинської ОТГ. У підсумку, після тривалого обговорення й голосування, рішення про укрупнення міста Глобине шляхом поглинання вказаних сільських громад прийнято не було.

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
вчора, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56