​Мешканці кількох сіл хочуть приєднатися до Глобинської міської громади

ПОЛТАВА
01.11.2019, 12:06
​Мешканці кількох сіл хочуть приєднатися до Глобинської міської громади

У четвер, 31 жовтня, відбулося засідання Глобинської міської ради, на якій присутні депутати розглянули понад 200 поточних питань.

Доволі жвавою темою для дискусії стало майбутнє приєднання Манжеліївської та Заможненської сільських територіальних громад до міста Глобине. Про це повідомляє офіційний сайт органу місцевого самоврядування.

Так, села Манжелія, Ламане і Вітки (Манжеліївська ОТГ), а також Заможне, Глибоке й Глушкове Друге (Заможненська ОТГ) не можуть увійти до складу Глобинської громади, оскільки не є суміжними з містом. Таку думку висловили члени комісії з питань регламенту, забезпечення законності, правопорядку і розвитку місцевого самоврядування, посилаючись на затверджену Постанову Кабінету міністрів від 8 квітня 2015 року.

Водночас присутні у сесійній залі Манжеліївський сільський голова Владислав Манько і Заможненський сільський голова В’ячеслав Величко наголосили, що мешканці їхніх громад просять підтримати добровільне приєднання до Глобинської ОТГ. У підсумку, після тривалого обговорення й голосування, рішення про укрупнення міста Глобине шляхом поглинання вказаних сільських громад прийнято не було.

Читайте також:
Всього за кілька місяців харківська команда на чолі з колишнім адвокатом Олегом Сінегубовим повністю підім'яла під себе Полтавську область.
вчора, 21:54
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
вчора, 09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00