Мешканці Лохвицького району новорічні свята планують зустрічати на вулиці

ПОЛТАВА
22.12.2019, 13:15

Доведені до відчаю селяни планують перекривати дорогу.

24 грудня мешканці Вирішальненської сільської ради Лохвицького району Полтавської області планують перекривати дорогу обласного значення Лохвиця – Миргород.

Як повідомили журналістам «Останнього Бастіону», на акцію протесту вийдуть мешканці близько 10 сіл. Головна вимога – ремонт дороги, точніше того, що можна назвати дорогою з великою долею умовності.

За словами голови Вирішальненської сільської ради Наталії Сліпухової, рух транспорту на дорозі Лохвиця – Миргород перекриють з 7 години ранку.

Селяни вкрай незадоволені зневагою їхніх інтересів із боку Агентства місцевих доріг.

Як розповіла нашим журналістам Наталія Сліпухова, від сільської ради надходила не одна заява на ремонт дороги Лохвиця – Миргород. Зверталася жінка й особисто. Проте, як кажуть, «віз й досі там».

У своїх публікаціях, зокрема в цій, «Останній Бастіон» уже неодноразово піднімав тему розкрадань бюджетних коштів посадовцями Полтавської обласної державної адміністрації та її підрозділів.

А тим часом через жахливий стан дороги мешканці сільської ради не можуть дістатися до райцентру та інших міст області, оскільки перевізники відмовляються їздити такими дорогами.

Читайте також:
Міст, що сполучає Котельву з Більськом, тимчасово закриють у зв'язку з проведенням поточної капітальної реконструкції.
27.06.2020, 17:53
Елементарний ремонт вдасться завершити лише за 4-5 років.
06.03.2020, 18:30
В Агентстві місцевих доріг не реагують на звернення мешканців
11.02.2020, 09:22
Поліція слідкує за журналістами "Останнього Бастіону".
22 січня, 11:24
ТУ ДБР у місті Полтаві засекретило справу про підпал автівки головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова
18 січня, 14:27
Другий тиждень підряд українська газотранспортна система у центрі уваги громадськості.
16 січня, 15:34