Метастази незавершеної окупації дестабілізують Молдову

СВІТ
28.02.2023, 19:27
Метастази незавершеної окупації дестабілізують Молдову
Фото: Google

Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.

Відповідні фото- і відеокадри оприлюднило місцеве англійськомовне видання "Moldova News Unrolled", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Проросійська партія "Șor" олігарха Ілана Шор, попри перебування під санкціями США, влаштувала в столиці Молдови мітинг "за мир", закликаючи ввести російські війська.

Доволі прикметно, що серед сотень протестувальників більшість становлять російськомовні особи, яких завезли автобусами з Тирасполя і Комрата; вони принципово не спілкуються молдовською (румунською – прим. ред.) мовою.

Місцеві журналісти навіть вирішили запитати у присутніх, які натовпом топталися на зображеннях Маї Санду, виступаючи проти молдовської влади, – «Яка мета заходу?», – на що не отримали жодної виразної відповіді крім купи відбірної лайки.

Це все повертає нас у лютий-березень 2014 року, коли у Криму, на Луганщині, Харківщині та Донеччині подібні маргіналізовані й люмпенізовані елементи, завезені з РФ, намагалися дестабілізувати ситуацію своєю масовістю за бездіяльності правоохоронців.

Як бачимо, Кремль не вигадав нічого "кращого", аніж повторити на молдовській землі "український сценарій" в особі сумнівних прихильників опозиційної сили олігарха Шора, який кілька років проживає в Ізраїлі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", від завтра (1 березня) в окупованому росіянами регіоні Придністров'ї розпочнуться військові збори.

Метастази незавершеної окупації дестабілізують Молдову_1
Читайте також:
Світ
В Європі розпочався бойкот представниці Ізраїлю на Євробаченні Еден Голан через масові вбивства мирних палестинців в секторі Гази.
11 травня, 08:56
Світ
Спонсорують протестну кампанію, яка охопила всю Америку, відомі євреї: Джордж Сорос і родина Рокфеллерів. Натомість Ротшильди за Ізраїль.
28 квітня, 20:58
Світ
Поліція з кийками розганяє акцію в Техаському університеті в Остіні.
25 квітня, 10:32
Війна
Американський льотчик підпалив себе біля посольства Ізраїлю у Вашингтоні.
26 лютого, 10:30
Політика
24 лютого перед українським посольством у Гельсинкі відбувся пікет до роковин повномасштабної агресії РФ. Дипломати проігнорували захід.
25 лютого, 07:51