Метастази незавершеної окупації дестабілізують Молдову

СВІТ
28 лютого, 19:27
Метастази незавершеної окупації дестабілізують Молдову
Фото: Google

Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.

Відповідні фото- і відеокадри оприлюднило місцеве англійськомовне видання "Moldova News Unrolled", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Проросійська партія "Șor" олігарха Ілана Шор, попри перебування під санкціями США, влаштувала в столиці Молдови мітинг "за мир", закликаючи ввести російські війська.

Доволі прикметно, що серед сотень протестувальників більшість становлять російськомовні особи, яких завезли автобусами з Тирасполя і Комрата; вони принципово не спілкуються молдовською (румунською – прим. ред.) мовою.

Місцеві журналісти навіть вирішили запитати у присутніх, які натовпом топталися на зображеннях Маї Санду, виступаючи проти молдовської влади, – «Яка мета заходу?», – на що не отримали жодної виразної відповіді крім купи відбірної лайки.

Це все повертає нас у лютий-березень 2014 року, коли у Криму, на Луганщині, Харківщині та Донеччині подібні маргіналізовані й люмпенізовані елементи, завезені з РФ, намагалися дестабілізувати ситуацію своєю масовістю за бездіяльності правоохоронців.

Як бачимо, Кремль не вигадав нічого "кращого", аніж повторити на молдовській землі "український сценарій" в особі сумнівних прихильників опозиційної сили олігарха Шора, який кілька років проживає в Ізраїлі.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", від завтра (1 березня) в окупованому росіянами регіоні Придністров'ї розпочнуться військові збори.

Метастази незавершеної окупації дестабілізують Молдову_1
Читайте також:
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19
Світ
Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.
16 січня, 17:51
Світ
Тисячі ізраїльтян та жителів Тунісу вийшли на вулиці своїх міст, щоб виразити невдоволення правителями.
14 січня, 23:15
Світ
Один протестувальник загинув і 19 перуанських поліцейських отримали поранення під час антиурядових зіткнень у Куско.
13 січня, 09:33