«Ми були солдатами»: українське видавництво опублікувало зворушливий буктрейлер спогадів про війну у В’єтнамі

14 листопада, 14:41
КНИГИ
«Ми були солдатами»: українське видавництво опублікувало зворушливий буктрейлер спогадів про війну у В’єтнамі

На сторінці видавництва «Астролябія» з’явився своєрідний буктрейлер українського видання книги Гаролда Мура та Джозефа Ґелловея «Ми були coлдaтaми i мoлoдими. Я-Дpaнґ – битвa, щo змiнилa вiйну у В'єтнaмi».

Згадане видання вийшло друком минулого року. Відеоролик опублікували до річниці битви в долині Я-Дранг (14 листопада – 18 листопада 1965 року) – важливого епізоду В’єтнамської війни.

У відео коротко переповідаються обставини битви в долині Я-Дранг, а також історія книги «Ми були coлдaтaми i мoлoдими».

Крім того, у відео згадується Мирон Дідурик – українець, майор армії США, який у битві Я-Дранг командував ротою «Браво» другого батальйону 7-го кавалерійського полку.

Історична довідка. Чимало молодих українців-громадян США відправилися на війну у В’єтнамі добровольцями. Нерідко це були діти ветеранів УПА та дивізії «Галичина», членів націоналістичних організацій, біженців, що врятувалися від більшовицького режиму. Вирішуючи воювати у В’єтнамі, молоді українці прагнули стримати глобальний наступ комунізму, а також зробити внесок у майбутнє визволення України.

«Ми були солдатами»: українське видавництво опублікувало зворушливий буктрейлер спогадів про війну у В’єтнамі_1

Читайте також:
5 грудня у Дрогобичі відбулася презентація збірника «Україна і Хорватія: історичні паралелі».
вчора, 06:20
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20
Геройський чин уродженців Пирятина і району, що боронили Україну від окупанта на Донбасі останні 6 років, планують закарбувати на сторінках книги.
23 листопада, 08:50
У Лубенській міській бібліотеці для дорослих імені Володимира Леонтовича відбулась презентація поетичної збірки «Гільзи у кишені», автором якої є учасник бойових дій на Сході України Андрій Кириченко.
14 листопада, 08:35
В середині вересня автор історичної колонки «Останнього Бастіону» Роман Пономаренко видав чергову книгу – історичне дослідження «Сталевий шквал. Історія “дивізії сімнадцятирічних”».
04 жовтня, 09:45