Ми маємо максимально прибирати людей із поля бою, а навантаження переносити на технології

ВІЙНА
05 квітня, 09:25
Герой України Володимир Горбулін та генерал-полковник СБУ Петро Шатковський
Герой України Володимир Горбулін та генерал-полковник СБУ Петро Шатковський

Володимир Горбулін та Петро Шатковський оуінили військово-політичну ситуацію та перспективи нашої держави у 2024-2025 роках.

До Академії СБУ з робочим візитом завітали флагмани українського безпекознавства — Герой України, Перший віцепрезидент НАН України Володимир Горбулін та генерал-полковник СБУ Петро Шатковський, які також очолюють Наглядову раду закладу.

Про це повідомляє пресслужба Національної академії Служби безпеки України.

Ми маємо максимально прибирати людей із поля бою, а навантаження переносити на технології_1Ми маємо максимально прибирати людей із поля бою, а навантаження переносити на технології_2Ми маємо максимально прибирати людей із поля бою, а навантаження переносити на технології_3

Володимир Горбулін, як один із найавторитетніших фахівців в області безпеки і оборони, поділився з ректоратом та керівництвом навчально-наукових інститутів Академії своїми роздумами про нинішню військово-політичну ситуацію та перспективи нашої держави у 2024-25 роках.

Ми маємо максимально прибирати людей із поля бою, а навантаження переносити на технології_4

«На мій погляд, головні військові завдання на 2024 рік це повна ізоляція окупованого Криму від логістики, повне знищення Чорноморського флоту рф та потужне ураження оборонної промисловості і суміжної з ними інфраструктури ворога», — наголосив академік.

За його словами, третій рік повномасштабної війни та надто стримана підтримка України, відданої західноєвропейським цінностям, зумовлює необхідність посилення власних технологічних потужностей та розгортання підприємств оборонно-промислового комплексу:

«Цінність технологічних переваг над противником полягає у збереженні людського потенціалу. Для України це найбільш важливо. Ми не можемо дозволити собі втрачати людський ресурс за радянськими принципами, як це робить ворог.

Маємо максимально прибирати людей із поля бою, а навантаження переносити на технології.

Технологічний відрив від ворожої росії призведе не лише до перемоги, але й стане запобіжником від неминучого реваншизму московських режимів у майбутньому». 

Під час робочої зустрічі представники Наглядової ради також заслухали директорів інститутів, які розповіли про вдосконалення підготовки здобувачів освіти через переформатування освітніх програм, збільшення кількості спеціальних дисциплін, поглиблену співпрацю і взаємодію з оперативними підрозділами, започаткування виїзних навчань для співробітників.

«Основна задача, поставлена перед нами керівництвом СБУ, це максимально швидко і якісно впровадити результати Служби в освітній процес, використовуючи успішні кейси оперативних підрозділів та бойовий досвід. Адже сьогодні спецслужба стала не лише безпековою, але й оборонною інституцією», — підкреслив ректор Академії Андрій Черняк.

Петро Шатковський підсумував, що після лютого 2022 року Академія зробила значні кроки щодо оптимізації та покращення навчального і наукового процесу.

Ми маємо максимально прибирати людей із поля бою, а навантаження переносити на технології_6

Про це свідчить і той факт, що не лише курсанти після випуску йдуть служити у СБУ, але й студенти — близько 50% долучаються до спецслужби чи інших підрозділів Сил оборони.

«Ви посилюєте спроможності Служби безпеки через посилення ваших спроможностей. І наша місія сприяти тим заходам та інноваціям, які ви проводите», — додав Петро Шатковський.

Читайте також:
Опінії
Біда в тому, що в нас дуже багато «поганих українців», які погано керують країною, армією, оборонною промисловістю та економікою загалом
18:33
Опінії
Усі брешуть, так влаштована система, і в цьому потоці брехні немає сенсу шукати правду. А там де немає правди, немає правильних рішень.
27 травня, 11:42
Політика
Будувати буде ТОВ «Вельт Капітал», яке ловили на завищенні цін удвічі
27 травня, 11:00
Війна
Кордони України були позбавлені необхідного захисту у вигляді встановлення сигналізаційних комплексів «Щит».
24 травня, 10:47
Політика
Контроль росіянами Pin-UP - це підстава для скасування ліцензії, але КРАІЛ та Іван Рудий вперто цього не помічали.
23 травня, 18:12
Опінії
Чого ви доколупалися до Бубочки за звіт про його досягнення за 5 років? Та нема ніяких досягнень, ясно всім і йому самому.
22 травня, 10:36