«Ми воювали не за це»: У соцмережах закликають виходити під Офіс президента (оновлюється)

УКРАЇНА
01.10.2019, 16:45
«Ми воювали не за це»:  У соцмережах закликають виходити під Офіс президента (оновлюється)

Підтверджена Володимиром Зеленським інформація про готовність до імплементації так званої «формули Штайнмаєра» викликала бурю критики у соціальних мережах.

У соцмережах лунають не лише критичні висловлювання, але й заклики виходити на мітинг під Адміністрацію президента.

«Товариство, побратими, військові побратими! Закликаю прямо зараз їхати під Офіс президента. Ця злочинна влада продала нас. Я воював за вільну Україну, за кожну землю. Я отримував поранення. Мої бойові побратими гинули на фронті для того, щоб захистити нашу державу – не для того, щоб клоун, який оголосив себе президентом, здав нашу державу», – з такими словами звернувся до киян ветеран Володимир Назаренко.

Про участь у акції протесту вже заявили у «Національному корпусі».

«За даними ЗМІ, українська сторона підписала капітуляційну «формулу Штайнмаєра» на сьогоднішньому засіданні ТКГ у Мінську. Ми вимагаємо пояснень від президента Зеленського – що і на яких умовах було підписано від імені України. Ветерани війни та патріоти ніколи не погодяться на капітуляцію! Приєднуйся до нас о 20:00 на Банковій біля Офісу президента України!», – зазначили у НК.

У той же час у соцмережах продовжує поширюватися невдоволення. 

Станом на 19:50 активісти вже почали повідомляти про своє перебування під Офісом президента. 

Один із очільників НК Микола Кравченко написав, що потрібно зважати на реальний зміст домовленостей, а не самі лиш формулювання.

«ЯК ВИГЛЯДАЄ ПРИВІД ДО РЕАЛЬНОЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ? 1. Особливий статус ОРДЛО: бюджетують з Києва, керують - з Москви. 2. Бойовики ЛДНР не тільки амністуються, але й легалізуються і фінансуються Україною. 3. Українські війська відходять з фронту, а російські - ні, бо їх там і так "немає". 4. У ЛДНР проходять вибори і Україна їх визнає. Не виключено, що переможе на цих виборах "Слуга народу", тільки балотуватися від цієї партії будуть колишні "герої новоросії". Такий загальний зміст формули штайнмаєра. Навіть, якщо формулювання і заяви будуть інші, реальний сенс її саме такий», – написав Кравченко.

Станом на 20:10 на мітинг під Офісом президента вийшло більше сотні активістів. З'явилися перші стріми.

Станом на 20:40 під Офісом президента зібралося понад три сотні демонстрантів, зокрема ветеранів війни.