Ми все пам'ятаємо

ПОЛІТИКА
18 серпня, 16:28
Ми все пам'ятаємо

Це фото зроблено в Донецьку на площі Леніна 1 травня 2003 року.

На фото Юрій Луценко - перший секретар обкому Соціалістичної партії. Святкує в Донецьку першотравень. У компанії представників Компартії під червоними прапорами.

Поруч з ним майорить прапор з написом: «Ганьба українським окупантам». А прямо над головою Луценко можна побачити плакат, на якому Росія і Китай душать США.

Так. Ще у 2003 році Юрій Луценко активно співпрацював з КПУ і Соцпартією. Славився затятим соціалістом і антибандерівцем.

Про 2004 рік згадує журналіст Володимир Бойко:

22 квітня, на день народження Леніна Луценко і Гримчак найняли автовишку підігнали її до пам'ятника Леніну та з особливою любов'ю помили шампунем !!! дорогу кожному соціалісту, голову Володимира Ілліча, забруднену голубами.

Але й це ще не все...

Володимир Бойко зазначає, що Юрій Луценко впізнав своїх колег з УНА-УНСО і дав на них свідчення через що вони потрапили за ґрати.

"Ви будете сміятись, але 20 років тому після бурхливого застілля з приводу свого 36-річчя в публічну політику відправився тодішній помічник-консультант народного депутата Олександра Мороза Юрій Луценко.

Політично стурбовані громадини, розбурхані полум’яними промовами майбутнього генерального, прости господи, прокурора, 15 грудня 2000 року отаборились на Майдані Незалежності й розпочали акцію "Україна без Кучми". Втім, мітингували вони недовго. 9 березня 2001 року очолювані Луценком активісти УНА-УНСО спробували перешкодити президенту Кучмі та прем’єр-міністру Ющенку покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, після чого були затримані й відправлені за ґрати на підставі показів Юрія Віталійовича. Саме він у приміщенні СБУ впізнавав по кадрах оперативної відеозйомки учасників акції протесту й диктував слідчому Миколі Герасименку прізвища правопорушників.

На підставі свідчень Юрія Луценка активісти акції "Україна без Кучми" були засуджені й провели кілька років - хто три, хто більше - на "зоні". Ніхто з них, окрім Андрія Шкіля, політичної кар’єри так і не зробив - на відміну від провокатора, який у 2001 році здав їх СБУшникам і який тепер люб’язно ручкається з Леонідом Кучмою.

З роковинами Вас, Юрію Віталійовичу!", - резюмував свій допис в соцмережі Володимир Бойко.

вибір редакції
Читайте також:
ЄС і зелені спільно проголосували за законодавче визнання підпорядкування окупованих районів Путіну та за статус "російського язика"…
02 грудня, 21:23
Як розвідникам України, які готували спецоперацію, анулювали закордонні паспорти
26 листопада, 12:21
З речами на Квартал, або Bellingcat твоїй ковінька
23 листопада, 14:45
Посібник терористів також закликав громадян України приєднуватись до лав так званого «ДНР».
22 листопада, 15:00
Найманці не знали, що на момент, коли виїхали до Білорусі, план вильоту з Мінська вже змінився, а їхні квитки до Стамбула були скасовані...
19 листопада, 11:44
Керівник ОП Андрій Єрмак запропонував відкласти на тиждень спецоперацію із затримання бойовиків ПВК "Вагнера".
18 листопада, 09:35