Микола Кулеба вказав на недоліки у роботі керівництва Полтавської області

ПОЛТАВА
06 лютого, 18:45
Микола Кулеба вказав на недоліки у роботі керівництва Полтавської області

6 лютого із робочим візитом Полтавську область відвідали урядовці.

До Полтави прибули міністр соціальної політики Юлія Соколовська та уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба. В Полтавській облдержадміністрації вони зустрілися із громадськістю.

В першу чергу порушували питання демографічної ситуації. За офіційними даними нині в Україні на двох померлих лише одна народжена дитина. Наша держава посідає 186 місце у світі за показником народжуваності.

Говорили і про реформування інтернатів. Зараз у Полтавській області в системі освіти діє 25 закладів інтернатного типу, де діти навчаються з понеділка по п’ятницю, а батьків бачать лише на вихідних.

Як не прикро, проте в інтернатах України в цілому лише 5% сиріт, решта – сімейні діти. І жодна влада не спромоглася вирішити цю ситуацію.

Микола Кулеба вказав на недоліки у роботі керівництва області і порадив якісніше комунікувати з департаментами освіти, охорони здоров’я та службою дітей, щоб правильно дослідити систему інституційного догляду і вибудувати стратегію її розвитку.

Читайте також:
У селі Максимівка Полтавської області з водойми витягнули тіло чоловіка.
09:45
Чергову врізку було виявлено у Чутівському районі.
13 лютого, 13:01
13 лютого Полтаву має відвідати прем’єр-міністр Олексій Гончарук.
12 лютого, 17:23
40% родин на Полтавщині одержують держпідтримку під час оплати житлово-комунальних послуг.
12 лютого, 15:05
Договіри оренди земельних угідь між Кременчуцькою районною державною адміністрацією і фермерським господарством визнано недійсним.
12 лютого, 10:00
В Агентстві місцевих доріг не реагують на звернення мешканців
11 лютого, 09:22