Мільйонний понт Беха перед Харковом

ПОЛТАВА
11.09.2017, 08:15
Мільйонний понт Беха перед Харковом

Начальник поліції Полтавської області Олег Бех обзавівся новеньким позашляховиком Volvo перед призначенням головним поліцейським Харківщини.

Зліва на право: смотрящий за економічною діяльністю ГУ НП у Полтавській області Олег Максимович, начальник Слідчого управління ГУ НП Сергій Чиж, полковник Олег Бех. Їдуть на заробітки в Харків. 

Преміум-позашляховик Volvo XC90 2017 року з салону коштує 1 млн 985 тис. грн у мінімальній комплектації. За більш «наворочену» модель доведеться викласти понад 2 млн грн.

Зазначимо, з декларації Беха відомо про 2 автівки – BMW Х-5 і Mini Cooper. Транспорт, як і готівка, і елітна квартира в Києві, записані за дружину поліцейського – безробітну Катерину Щербатюк.

Самого ж Беха в Полтаві помічають на Lexus LX 570.

Зазначимо, на днях смотрящого від поліції спіймали за вирубкою дубів у Карлівському районі. Бізнес на незаконній вирубці деревини прямо пов’язують з керівником обласної поліції.

«ОБ» у журналістських розслідуваннях доводив також причетність Беха до розкрадання корисних копалин, кришування крадіїв газоконденсату на Полтавщині.

БІЛЬШЕ: Газолінова мафія на Полтавщині (ФОТО, ДОКАЗИ)

Нагадаємо, полковника Олега Беха «попросили» з Полтави і 12 вересня повинні представляти у Харкові новим керівником обласної поліції. Станом на вчора наказу про призначення ще не було.

«ОБ» повідомлятиме про нові «пригоди» керівництва полтавської поліції. 

Читайте також:
Поліція слідкує за журналістами "Останнього Бастіону".
22 січня, 11:24
ТУ ДБР у місті Полтаві засекретило справу про підпал автівки головного редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова
18 січня, 14:27
Другий тиждень підряд українська газотранспортна система у центрі уваги громадськості.
16 січня, 15:34
Головреда "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова зробили винним в акціях непокори, які охопили усю країну.
16 січня, 12:29
Доведені до відчаю люди кажуть, що їх виживають із власної, ними побудованої, країни.
15 січня, 20:47
Синоптики прогнозують невеликий сніг і морозну погоду у Полтаві та деяких районах області.
12 січня, 12:26