Мімікрія полтавських ура-патріотів не знає меж

ПОЛТАВА
30 липня, 20:38
Мімікрія полтавських ура-патріотів не знає меж
Фото: Facebook

Коли демократія та колегіальність закінчується — починається тоталітаризм. І, на жаль, Полтава тут пнеться як поперед батька у пекло.

20 червня цього року у Полтавському обласному краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулася презентація книги, присвяченої колекціонеру, меценату, фундатору народознавчого зібрання у нашому місті. Мова про Павла Бобровського.

На тепер точно відомо про 2777 предметів, подарованих Павлом Павловичем Природничо-історичному музею Полтавського губернського земства. Частина із них без жодного перебільшення має національне значення!

Розпорядженням голови ОДА №207 від 20.V.2016 (декомунізація) на честь П.П. Бобровського було названо провулок. А Розпорядженням начальника ОВА № 416 від 22.VII.2024 (деколонізація) цей провулок було перейменовано на честь Миколи Костомарова.

Як я розумію, представник УІНБ товариш Олег Пустовгар зміг якимось чином переконати спеціаліста у боротьбі з відмиванням грошей Філіпа Проніна, що меценатами можуть бути лише «кляті імперці». Це ж вони робили все можливе для приниження українського народу.

Пікантності цьому всьому додає те, що у 2016 році Олег Пустовгар був серед членів комісії полеглого на фронті «свободівця» Юліана Матвйчука, які запропонували вшанувати Павла Бобровського. Але, як то кажуть у народі:

Коммунистом можешь ты не быть,
А имперцем быть обязан.

Також перейменований провулок Третьякова — на честь першого директора Полтавської дослідної станції, якого академік Вавілов називав засновником вітчизняної дослідної справи. Очевидно, за своє надто російське прізвище, не інакше.

Автор : Борис Тристанов
Читайте також:
Історія
Без перебільшення — знахідка століття! Вітчизняні архівісти відшукали у підвалах Варшави друковані зображення князів Кия, Щека і Хорива.
10 листопада, 17:30
Історія
Починаючи з 1997-го щороку на зламі жовтня-листопада українці відзначають особливе свято. Воно уособлюється із ченцем Печерського монастиря.
27 жовтня, 12:54
Світ
Власник приватної оселі неподалік Парижа випадково виявив невеликий цвинтар під час ремонту. Там 700 років тому ховали ґерманців.
16 жовтня, 06:09
Історія
Дніпровський національний історичний музей імені Дмитра Яворницького поповнився експонатом. Фронтовики передали кам'яну статую XII століття.
25 вересня, 21:41
Мистецтво
Музичний твір славетного австрійського композитора пилився в одній із бібліотек Німеччини. Тепер він доступний широкому загалові.
22 вересня, 12:54
Світ
Експедиційна команда здивувала наукову спільноту. Дослідники виявили унікальні знахідки на місці колишнього античного поселення Троя.
08 вересня, 16:21