Мінагрополітики підпорядкувало собі стратегічний Північно-Кримський канал

ЕКОНОМІКА
27.04.2021, 11:54
Мінагрополітики підпорядкувало собі стратегічний Північно-Кримський канал
Фото: QHA

Північно-Кримський канал, який раніше наповнював Дніпровською водою окупований росіянами півострів, змінив статус підпорядкування.

Тепер за його експлуатацію відповідатиме Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, про що вже відзвітували у пресслужбі відомства.

Урядовці наголошують, що стратегічна артерія використовуватиметься виключно для зрошення і забезпечення водою аграріїв південних степових регіонів.

«Хочу запевнити, що Північно-Кримський канал переходить у підпорядкування Мінагрополітики й це зумовлено реалізацією Національного пілотного проєкту зрошення та меліорації. Основним завданням цього року в питанні розвитку іригаційних систем є запуск пілотних проєктів у трьох областях: Херсонській, Одеській та Миколаївській. Мінагро бере на себе лідерство в цій реформі та забезпечення її інституційної, законодавчої та фінансової основи. Що стосується Криму, то наголошу, що відновлення водопостачання до Криму не буде і подібних переговорів із представниками Російської Федерації не велося ні зі сторони Мінагрополітики, ані Міндовкілля», – прокоментував ситуацію профільний міністр Роман Лещенко.

Він також додав, що будь-які інші інтерпретації причин зміни форми управління важливої гідротехнічної споруди є безпідставними.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями окупанти незаконно затримали українських рибалок у Кримській акваторії Чорного моря.

Читайте також:
Чудова стаття з мережі – обов'язково прочитайте!
01.06.2021, 08:59
Натомість на тлі постійного шантажу широкомасштабного наступу на Україну фондовий ринок РФ демонструє різке падіння.
10:05
Цьогоріч вартість земельних угідь в Україні може істотно змінитися у бік здорожчання кожного другого гектару на 10-15%.
07:42
Запровадження продовольчих карток для незахищених верств населення України – це закономірний розвиток подій на 3-му році Зе-влади.
вчора, 13:59