Міненерго закликає Зеленського не поширювати інформацію про наслідки масованих ударів

ВІЙНА
29 березня, 16:45
Міненерго закликає Зеленського не поширювати інформацію про наслідки масованих ударів

Міністерство енергетики України звернулося до громадян, органів влади, ЗМІ щодо поширення інформації про наслідки ударів ворога.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

З огляду на безпекову ситуацію в країні та активізацію масованих ударів ворога по об’єктах енергетичної системи по всій території України, звертаємося до всіх органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних та приватних підприємств і компаній, представників ЗМІ та експертів, а також усіх українців з проханням:

  • НЕ озвучуйте публічно (в ефірах телеканалів та радіоефірах, у ЗМІ, соцмережах) детальну інформацію щодо наслідків ударів;
  • НЕ називайте конкретні обʼєкти влучань;
  • НЕ надавайте деталі про конкретні об’єкти і прив’язки до місцевості, куди було або не було влучання засобів повітряного нападу;
  • НЕ уточнюйте кількість влучань і місця влучань;
  • НЕ надавайте інформації в конкретних цифрах і показниках - щодо відключень, дефіциту електроенергії тощо.

«Розголошення такої інформації є дуже великою загрозою, адже ворожа розвідка активно працює за відкритими джерелами інформації. Не надавайте ворогу цінної інформації, яку він обов’язково буде використовувати для подальшого координування своїх дій і планування нових атак», — акцентували в енергетичному відомстві.

Володимир Зеленський проігнорував прохання Міністерства енергетики України та повідомив, що вночі ворог завдав ударів по Канівській та Дністровській ГЕС.

«Цієї ночі свідомими цілями ворога стали Канівська та Дністровська ГЕС. Країна-терорист хоче повторення екологічної катастрофи на Херсонщині. Але тепер під загрозою не лише Україна, а й Молдова. Вода не зупиниться перед прикордонними стовпами, як не зупиниться і російська війна, якщо разом і вчасно не зупинити її в Україні», – написав Зеленський у російській соцмережі Telegram.

Читайте також:
Політика
Ми усі відчуємо вплив мудрих менеджерських рішень цього Міністерства у вигляді віялових відключень вже в травні цього року.
23 квітня, 10:04
Опінії
Всім місцевим громадам треба прямо зараз бігом включитись в пошук закордоном газових генераторів малої і середньої потужності
12 квітня, 09:37
Війна
Власник будівельної компанії зробив заяву про реальну державну зраду з боку Кабінету міністрів України.
11 квітня, 17:28
Політика
АРМА та «Укрнафта» просять РНБО втрутитися у ситуацію з видобутком газу
08 квітня, 10:07
Опінії
Що переможе в державній компанії: здоровий глузд чи корупція?
21 березня, 15:45
Опінії
АТ «Укргазвидобування» всі провини спихає на ПОКУПЦЯ, своїх «ефективних» менеджерів в обіду не дадуть.
18 березня, 17:05