Міністерство юстиції США висунуло звинувачення Коломойському

КРИМІНАЛ
07 серпня, 14:02
Міністерство юстиції США висунуло звинувачення Коломойському
Фото: Stockworld

Співвласник групи "Приват" має постати перед судом у зв'язку з відмиванням на території США грошей, вкрадених в Україні.

Інформацію про це ввечері 6 серпня оприлюднило провідне американське видання "The Washington Post", що одразу збурило українських користувачів соціальних мереж.

Так, Дніпровський міський голова Борис Філатов на своїй сторінці у Facebook відверто зізнався, що колишній власник націоналізованого "ПриватБанку" ніколи не гребував ніякими методами у розправі над конкурентами, колишніми партнерами або просто неугодними.

Очільник Дніпра щиро сподівається, що Ігор Коломойський гідно витримає цей удар долі, який буде не з легких.

«Якщо вже американці взялися за когось, то це серйозно і надовго. При цьому, зауважу, що певні люди подейкують: найближчим часом, партнеру Ігоря Валерійовича — президенту Зеленському, буде запропонована проста схема. З урахуванням того, що у Коломойського офіційно три громадянства і він ніколи цього не приховував, а в Україні дозволено мати лише одне, то Володимиру Олександровичу буде настійно рекомендовано позбавити ІВК українського громадянства. А після цього видати міжнародного злочинця американському правосуддю», — підкреслив Борис Філатов.

На його переконливу думку, співвласнику групи "Приват" варто заздалегідь подумати про стійкий телефонний зв'язок і запастися терпінням, коли найближчі люди почнуть зраджувати, або відмовчуватися.

«Ти дзвониш своєму Президенту, а ОП з ним не з'єднує. Ти знову хочеш дати команду заступнику генпрокурора, якого замовив мера Дніпра, а він від тебе ховається. Силовики, міністри, директори держпідприємств, члени наглядової ради НБУ, депутати, і вся та падаль, якою ти командував від імені Президента, нікчеми, що зрадили країну і змінили присяги, кар'єристи, грошолюби й просто слабкі люди, всі ті, хто завмирав від твого голосу всередині слухавки, чомусь раптом починають заповзати до нір. Навіть у твоїх "журналістів", готових за високу плату і корпоративний кредит на авто облити брудом будь-кого, чомусь раптом прокидається совість і бажання дотримуватися професійних стандартів. Вся ця публіка починає розуміти, що твої дні полічені, що ти стаєш надто токсичним, тому краще відповзти якомога далі, відмовчатися, забути про твоє існування», — змалював можливий для Ігоря Коломойського наступний сценарій розвитку подій Борис Філатов.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що завдяки Ігорю Коломойському, який упродовж 2014-2015 років очолював Дніпропетровську обласну державну адміністрацію, на території регіону було знищено спроби кремлівських агентів створити чергову "народну республіку".

Крім того, на початку російської агресії співвласник групи "Приват" взяв на себе відповідальність по фінансуванню перших добровольчих батальйонів: "Дніпро-1", "Донбас", "Миротворець" і, навіть, запровадив нагороду у 10000 доларів за кожного упійманого диверсанта з РФ.

Міністерство юстиції США висунуло звинувачення Коломойському_1
Читайте також:
Я не я і хата не моя.
24 вересня, 12:51
Підлеглі лейтенанта Івана Баканова замість виконання покладених на них обов'язків займаються протиправною діяльністю.
24 вересня, 12:15
Але відкрита і всеосяжна корупція, а також щоденні побори стали нормою української митниці, руку на пульсі якої тримають люди Януковича.
23 вересня, 13:06
Посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у справі по земельному питанню.
21 вересня, 18:16
Корупція в Полтавській ОДА, і чи є життя після звільнення та як його облаштувати
17 вересня, 18:37
Збір працівниками вітчизняної спецслужби грошей із "нічних метеликів" набуває системного характеру.
17 вересня, 10:06