Американські правоохоронці взялися за Коломойського

КРИМІНАЛ
06 серпня, 14:22
Американські правоохоронці взялися за Коломойського

Співвласнику фінансово-промислової групи "Приват" інкримінують організацію рекету і корупційних схем на території США.

У зв'язку з цим 5 серпня агенти американського Федерального бюро розслідувань навідалися з обшуками до офісів "Optima Management Group", що належить олігарху Ігорю Коломойському і його давньому бізнес-партнеру Геннадію Боголюбову, у містах Клівленд і Маямі.

Правоохоронці також вилучили відповідну документацію та офісну техніку корпорації, яка за попередніми результатами слідства була частиною міжнародної шахрайської схеми.

Керівництво і власників "Optima Management Group" підозрюють у крадіжці з рахунків "ПриватБанку" мільярдів доларів, що потім були використані Коломойським для купівлі нерухомості у США, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Власне, шахрайські схеми групи "Приват" вже давно всім відомі – це надання фіктивних кредитів пов’язаним фірмам і підприємствам, які гасились коштом нових, які надавались іншим підконтрольним конторам.

Таким чином була побудована масштабна фінансова афера міжнародного рівня, що рано чи пізно мала зруйнуватися.

Як зазначили у пресслужбі ФБР, жодних арештів чи затримань не проводилося, адже всі необхідні матеріали для справи у суді були отримані без особливих проблем.

При цьому, американські правоохоронці наголошують, що сам фігурант категорично відкидає вже висунуте обвинувачення і стверджує, що ФБР намагається незаконно відібрати «все, що він нажив непосильною працею в Україні».

Доволі показовим є і той факт, що різні вітчизняні антикорупціонери, прізвища яких за останні роки не знає хіба що ледащо, чомусь не афішують розгортання справжньої боротьби американських правоохоронців з українським олігархом, котрий віднедавна симпатизує Кремлю.

Існує думка, що за свої "викриття" за каденції президента Петра Порошенка вони отримували чималі гонорари від афілійованих до групи "Приват" структур, котрі знайшли плідний ґрунт вже за команди Володимира Зеленського.

Читайте також:
Посадовець здійснювала тиск на одного із суддів для винесення необхідної судової постанови у справі по земельному питанню.
вчора, 18:16
Корупція в Полтавській ОДА, і чи є життя після звільнення та як його облаштувати
17 вересня, 18:37
Збір працівниками вітчизняної спецслужби грошей із "нічних метеликів" набуває системного характеру.
17 вересня, 10:06
У той час, як Софію Федину та Марусю Звіробій за жорстке слово проти "гаранта" притягнули до кримінальної відповідальності.
16 вересня, 13:07
Добре заробляти кримінальними наїздами на бізнесменів — так працює вітчизняна спецслужба.
11 вересня, 14:55
Історія про імпотентність правоохоронних органів на прикладі найгучнішого корупційного скандалу Полтавщини
09 вересня, 11:03