Міноборони Австралії можуть оштрафувати за те, що воно не навчає солдат протидіяти крокодилам

СВІТ
13 серпня, 10:44
Міноборони Австралії можуть оштрафувати за те, що воно не навчає солдат протидіяти крокодилам
Фото: google

У результаті позову міністерство оборони Австралії може сплатити штраф на суму до 1,5 мільйона доларів за неналежне навчання персоналу.

Після того, як в Австралії двох солдатів вкусив крокодил, агентство Comcare, відповідальне за безпеку на робочому місці, оголосило про судовий позов на Міністерство оборони за невиконання своїх обов'язків відповідно до Правил охорони здоров'я та безпеки на робочому місці.

Міністерство оборони звинувачують у тому, що воно не забезпечило середовище для підвищення обізнаності про те, що особовий склад не повинен заходити у воду з крокодилами. У результаті позову міністерство оборони може бути оштрафовано на суму до 1,5 мільйона доларів за ненадання належної підготовки персоналу.

Двоє солдатів, які взяли десантний катер з міста Дарвін до Таунсвілла для обслуговування під час інциденту 2021 року, нібито отримали дозвіл порибалити на човні Zodiac на півострові Кейп-Йорк. Рибальське містечко за 750 кілометрів на північ від Кернса також відоме як зона крокодилів.

Відповідно до заяви Comcare, молодий солдат піддався нападу 2,5-метрового крокодила, коли він увійшов у воду, щоб поплавати. За допомогою іншого солдата, який боровся з крокодилом, їм обом вдалося піднятися на човен, але були серйозно поранені.

Крокодил, який напав на солдатів, був убитий охоронцями дикої природи через кілька днів. Розгляд справи проти Міноборони відбудеться 15 вересня.

Читайте також:
Опінії
Держава втратила контроль над судовою гілкою влади та передала цей контроль іноземцям.
06 грудня, 10:45
Опінії
ОАСК та КСУ заважав партнерам знищити і остаточно деградувати судову гілку влади та зробити її маріонеткою в руках іноземців?
02 грудня, 19:44
Опінії
Вчора було затримано чотирьох суддів Київського апеляційного суду. Один з них вже давно мав перебувати за ґратами — за «справи Майдану».
30 листопада, 13:37
Кримінал
Апеляційна палата Антикорсуду відмовився арештовувати майно підозрюваних у справі «ПриватБанку».
28 листопада, 09:56
Опінії
Прокурори допомагають уникнути покарання Альоні Шевцовій, котра причетна до «відмивання» 5 млрд ₴ онлайн-казино
22 листопада, 12:09
Політика
Скарги пересічних громадян чекатимуть на свою чергу роками, а скарги грантоїдів будуть пріоритетом номер один.
21 листопада, 09:45