До Шотландії з'їхалися шукачі Лох-Несського чудовиська

10.08.2023, 16:42
До Шотландії з'їхалися шукачі Лох-Несського чудовиська

Найбільші за півстоліття пошуки легендарного створіння відбудуться 26-27 серпня на шістьох локаціях відомого гірського озера.

Відповідне оголошення події оприлюднили у пресслужбі туристичної компанії "The Loch Ness Centre", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що участь в експедиції з виявлення чудовиська беруть здебільшого всі охочі (сотні добровольців – прим. ред.), які вірять в існування надприродної істоти.

«Позаторік ми запрошували до Шотландії волонтерів, які будуть використовувати дрони з інфрачервоними камерами та гідрофони. Таке обладнання потрібно для відстеження звуків під водою. Кожен, хто приїхав і ще приїде, обере одну з шести локацій для здійснення пошуку», – заявили організатори події.

Дослідники неодноразово намагалися виявити чудовисько в озері Лох-Несс, однак досі жоден із доказів не був достатнім для науковців, аби визнати існування тварини реальним.

Своєю чергою, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам, що неподалік Кременчука відкрили унікальну для Полтавщини Школу сільського туризму.

Читайте також:
Світ
Влада міста Харбін проробила гігантську роботу із залучення туристів на Фестиваль льоду та снігу.
06 січня, 17:46
Полтава
Дослідницька група провела в Опішному розкопки валу городища Роменської культури, де планують звести унікальний туристичний об’єкт.
25.07.2020, 16:30
Життя
Якщо набридли стандартні туристичні маршрути, то наш Топ саме для Вас!
27.05.2020, 20:11
Життя
Йдеться про Південний океан. Саме над ним виявлено низький рівень аерозолів — зважених у повітрі твердих частинок або крапель рідини.
12 квітня, 06:03
Життя
Рожева істота, яка має рукоподібні плавці, відзняли в уламках затонулого у XIX столітті корабля. Незвична зустріч сталася поблизу Тасманії.
07 квітня, 08:48
Життя
Це явище не повториться протягом десятиліть
06 квітня, 11:34