Міноборони заявляє, що 80% співробітників ОБСЄ в Маріуполі росіяни

УКРАЇНА
11.11.2014, 14:44
 Міноборони заявляє, що 80% співробітників ОБСЄ в Маріуполі росіяни

Представники місії ОБСЄ, що зараз працюють в районі сектору «М» у свої більшості громадяни Російської Федерації.

Про це в телеефірі заявив радник міністра оборони з питань обміну полоненими Василь Будик з посиланням на офіцера місії ОБСЄ в зоні АТО.

«Зазвичай, коли ми кудись приїжджаємо, ми готуємо маршрути, десь зупиняємося, розміщуємося з нашою групою, з супроводом, з яким я їжджу. Нас розмістили в готелі "Reikartz", це тризірковий готель в Маріуполі. Так сталося, що ми жили буквально на одному поверсі з так званою місією ОБСЄ. Внаслідок того, що я громадянин Грузії, я познайомився з одним із офіцерів цієї місії, грузином за походженням, який був у цій місії. Я розумію, що зараз підставляю його, але я не можу це не сказати. Він сказав таку фразу, що 80% усіх співробітників, які працюють в місії ОБСЄ в секторі "М", у Маріуполі, є росіянами», - заявив Будик.

Василь Будик також зазначив, що що офіцери місії ОБСЄ, які працюють у Маріуполі, або колишні, або діючі співробітники ФСБ ГРУ.

«Вони украй агресивно налаштовані до наших військових. Більше того, вони передають інформацію про розташування наших військ, буквально полюють за нашими артдивізіонами», - сказав радник.