Міняй кадри? Чи відразу готуй пакети?

ПОЛТАВА
25.06.2019, 05:55

Міняй кадри? Чи відразу готуй пакети?_1

Знаменита порада совкових часів, які, менше з тим, вибудували класичну і ефективну систему роботи з кадрами (відбір-школа-резерв-східці), залишається актуальною. Подейкують, попередник передавав наступнику три пакети на «чорний день». «Чорні дні» приходили невідворотно, наступник відкривав перший пакет: «Вали на мене». Часи ставали ще чорнішими, другий пакет радив: «Міняй кадри». Загнаний до глухого кута такий собі Огурцов читав у третьому конверті: «Готуй пакети».

Майже двомісячне перебування блазня у невластивій ролі очільника великої і нестабільної країни з низкою проблем від стану війни з сусідом до обов'язку відпрацьовувати витрачені на шоу з Голобородьком гроші було не стільки смішним, як непевним. Щоправда, дозвіл останньому безхатькові заходити до кабінету президента у шортах і купання головнокомандувача у маріупольському фонтані суттєво доповнили програмні фантазії Веселуна Зе. Лише поодинокі представники електоральної бази СлуНа ремствують: «Мог бынаш Вовчикокунуться и в парадной форме главкома, вот бы схохмачил!». На нашу думку, логічніше було б йому залізти до фонтану голим.

Гаразд, у всякої Пашки свої замашки. Справді, переважна, на жаль, частина українців чекає від КоЗе продовження номеру з пісюнами, ми ж – адекватної реакції на виклики часу. І те, що вискочка-каліф не здатен на адекватність за замовчуванням, ніскілечки не знімає з нього відповідальності – набирай пацанів, які вміють ще щось, крім розпальцовки.

Погодимось, що спохвату, на емоціях важко правильно поцінувати болючу поразку української команди на вельми важливому майданчику Парламентської Асамблеї Ради Європи – 118 голосів пропутінських маріонеток проти 62 притомних за 10 «ні вашим, ні нашим», і агресор під штандартами Мюнхена-38 повернувся до столу, за яким тепер буде «активно і принципово захищати» права людини. Не виконавши жодної обов'язкової умови для повернення. Провал? Безсумнівно. Певно ж є купа причин, які подвигли ситу і хвору на голову Європу (а безпам'ятство таки психічний ґандж!) на оцей виверт, їх ще прокоментують знавці.

На нашу думку, і тут маємо реванш антиукраїнських сил, пов'язаний з дилетантизмом блазня на непосильній для нього посаді.

«На моє прохання провести зустріч з президентом Зеленським, щоб скоординувати дії, щоб заручитися підтримкою нової влади, ми отримали мовчання. Це вперше, коли за багато років українська делегація не має дипломатичної підтримки з боку глави держави», – наголосив народний депутат України, глава Постійної делегації України в ПАРЄ Володимир Ар’єв (https://censor.net.ua/ua/n3133939).

Без коментарів? Чи ще повищимо у захваті від світлини пацана з наскрізь промосковським Макроном і тремтячою (дай, боже, їй здоров'я) канцлеркою?!

Нас здивувала гіпертрофована радість відомого дисидента Мирослава Мариновича з приводу включення до виборчого списку слуг народу афроукраїнця. Цей вихиляс квартальної команди блазнів говорить зовсім не про «проліски» європейських стандартів на добряче угноєних олігархічним навозом електоральних теренах! Пане Мирославе, перепрошуємо, але невже ви гадаєте, що одна афроукраїнська ластівка прожене бєніну зиму? Очевидно, що набагато важливіше збагнути усю випадковість профанованої решти списку СлуНа. Там професіональний кінь не те що не валявся, там навіть лошата не іржали. Ми щиро шкодуємо афроукраїнського цапа-відбувайла.

Якби у КоЗЕ було трохи кеби, вона б готувала пакети.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
вчора, 14:51
Полтава
Полтавський край знову у жалобі через фронтову втрату. У боях проти російських окупантів на Донеччині поліг наш 29-річний земляк.
вчора, 06:06
Полтава
Через кількаденну посушливу погоду водні артерії області втрачають живильну вологу. До цього ситуація була цілком протилежною.
11 липня, 19:23
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
В області оголошено кампанію профілактичного щеплення хатніх тварин. Особливу увагу зосереджено на тих, хто мешкає у сільській місцевості.
10 липня, 19:24
Полтава
Особам, які викидали туші патраної худоби, загрожує позбавлення волі. Наразі триває процес ідентифікації тварин за виявленими бирками.
10 липня, 14:53