Миру з росією не буде

ВІЙНА
06 лютого, 08:04
Миру з росією не буде
Фото: Останній Бастіон

Схиблений на відновленні СССР кремлівський бункерний дід має цілковиту підтримку росіян. «Глибинний народ» хоче впокорення України.

Перед вами нижче дві показові картинки й одна новина про російський порядок денний на поточний 2024 рік. На першій можна переконатися у тому, що більшість росіян, ще здатних мислити (26,4%), вже наїлися війни досхочу і прагнуть якнайскорішого миру; за війну до перемоги сукупно менше 10%.

Зазначені цифри слід розуміти не як «втому від війни», аж ніяк, але зовсім навпаки — росіяни хочуть «установити мир» виключно на своїх умовах. Тобто вони очікують настання миру через нашу поразку, нашу втому, нашу зневіру і наш внутрішній розбрат.

Миру з росією не буде_1

Далі — друга картинка, яка показує «найкращі» суб'єкти ресурсної федерації московії, де б їм хотілося жити існувати. Що відразу впадає в очі: обидві столиці поступаються окупованим етнічним регіонам України — Кубані (Карснодарський край) та Криму.

З того, що ми знаємо зсередини, більшість росіян легко поступляться завоюваннями 2022 року (частина Харківщини, Херсонщини та Запоріжжя) і вкрай нелегко, стиснувши зуби, але можуть піти на відмову від Донбасу. Проте, як завжди, є одне «але».

І для путіна, і для його лохторату Крим досі залишається горезвісною «червоною лінією», за яку більшість росіян вийти не готові. Картинка нижче це доводить (і це вже після регулярних «бавовн» на півострові!).

Миру з росією не буде_3

І на додачу новина — єдиного кандидата у президенти РФ, який спробував осідлати ідею припинення вогню, Боріса Надєждіна таки зняли з виборів. Так, він не мав жодного шансу на перемогу, а навіть вигравши — не віддав би нам наші землі.

Так, він не сам собою став №2 у рейтингу після путіна, а тому, що Сєргєй Кірієнко-Ізраітель любить складні ігри. Однак антивоєнний запит росіян виявився настільки потужним, що Надєждіна скасували від гріха якомога далі.

Кремлівському діду з бункера та його банді муляє білоруський досвід Світлани Тихановської, яка фактично перемогла 3%-го вусатого агрофюрера з Мінська. Отже, ніяких сигналів Вашинґтону про мир не було, а якщо й були — то фейкові; війна триватиме.

Миру з росією не буде_5

ДЖЕРЕЛО

Читайте також:
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Мистецтво
Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.
20 лютого, 06:07
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05