Місія ОБСЄ помітила понад 20 танків "ДНР"

УКРАЇНА
04.10.2015, 12:52
Місія ОБСЄ помітила понад 20 танків "ДНР"

Безпілотник місії ОБСЄ зафіксував тяжке озброєння бойовиків в районі Маріуполя, присутність якого порушує домовленості про відведення тяжкої зброї.

Про це йдеться у звіті моніторингової місії, опублікованому 3 жовтня.

"Безпілотний літальний апарат моніторингової місії помітив у контрольованому "ДНР" Мічурині (55 км на схід від Маріуполя) два ОБТ (основний бойовий танк - Ред.) невідомого типу, що порушує відповідні лінії відведення озброєнь, і 20 ОБТ у контрольованому "ДНР" Сонцеві (61 км на північний схід від Маріуполя", - сказано у звіті.

Безпілотник ОБСЄ також зафіксував шість танків, 26 БТРів і щонайменше 15 військових вантажівок у Комсомольську, який теж перебуває на контрольованій "ДНР" території, з якої вже мали відвести тяжке озброєння.

Щонайменше 12 БТРів і кілька вантажівок помітили і в Безіменному.

У звіті також сказано, що спостерігачі відвідали п'ять місць розташування важких озброєнь української армії, які відповідають лініям відведення озброєнь.

У доповіді спостерігачів також сказано, що станом на 3 жовтня ситуація в Донецьку і Луганську була відносно спокійною, хоча було чути кілька випадків і пострілів з малокаліберної зброї.

У суботу Україна заявила про початок відведення зброї калібром менше 100 міліметрів на Донбасі, що передбачено мінськими домовленостями.

Останній Бастіон