Місія здійсненна

Позиція
15 листопада, 08:06

Пастир Дмитро Лаптєв з членами Останнього Бастіону відвідали деокуповані території. На яких проживають покинуті Зеленським люди.

Деокуповані території, на яких проживає значна кількість українців,  які відмовилися бути вигнанцями з власної землі, поступово стають Диким Полем (Loca deserta), зазнаючи стрімкої деградації внаслідок тривалої відсутності людини, і людської діяльності.

І, якщо за часів середньовіччя Дике Поле відігравало своєрідну роль буфера між розвиненим Заходом і диким Сходом, то вже у 20 - 21 сторіччі відігравало велику роль у промисловому розвитку держави і регіону.

На жаль, ординсько-московітська навала за підтримки недієздатної влади України, яка не захистила людей, сприяли масовому сходу людей з вказаних територій.

А про залишенців, які пережили окупацію і деокупацію, влада манкуртів просто забула.

Суцільно замінована місцевість, відсутність газо- та електропостачання, нашестя мишей, — ці, та інші подробиці життя сучасних робінзонів незабаром у спеціальному розслідуванні Останнього Бастіону.

А поки, дякуючи пастиру Дмитру Лаптєву та спільноті Останнього Бастіону, сучасні робінзони отримали найнеобхідніше для виживання на деокупованих територіях.

Місія здійсненна_1Місія здійсненна_2Місія здійсненна_3Місія здійсненна_4Місія здійсненна_5Місія здійсненна_6Місія здійсненна_7Місія здійсненна_8Місія здійсненна_9

Але, дивлячись на первісно — побутовий спосіб життя цих людей, складно зрозуміти На ХІБА нам потрібний цей ..бучий  зелеєрмафон у телевізорі, вартістю у мільярди гривень, коли люди в Україні змушені не жити, а виживати у смертоносних умовах?

Світ перевернувся.

Автор : Микола Степаненко
Читайте також:
Полтава
Учні Наукового ліцею № 3 міста Полтави зібрали 240 тис ₴ на дрон для ЗСУ.
18 жовтня, 15:17
Полтава
Вчергове пастир Дмитро Лаптєв відправив допомогу постраждалим від російської навали регіонам України.
16 жовтня, 12:02
Війна
Учасники громадської спілки відвідали визволені райони Слобожанщини та села Донецької області, щоб допомогти народу.
04 жовтня, 10:00