Мисливці за головами 21-го століття

ПОЛТАВА
25.10.2014, 19:02

Дивлячись на передвиборчу метушню кандидатів в народні депутати, які нарешті згадали про людей як власників свого голосу, в голові виникає дивне відчуття чогось до болі знайомого, яке вже чув і бачив неодноразово. На одному борді група лікарів в білих халатах, я так розумію від Тимошенко, обіцяє когось перемогти, але при цьому забуває нагадати, що ціна 500 доларів за тисячу кубометрів підписана Воною в Москві з Путіним поставила на шлях зубожіння населення нашої країни.

На іншому: самий єдиний кандидат від трьох партій Юрій Бублик обіцяє світле майбутнє, яке вже настало в Ковалівській сільській раді після того, як Бублик вкрав у громади з бюджету сільської ради кошти, попередньо підробивши документи, за що і був засуджений. А прокурора Полтавського району, який підтримував обвинувачення проти нього в суді, Бублик разом з Закорецьким і Кравченко схарчували.

Інший борд –Андрюша Половинка, він взагалі уявив себе держсекретарем США Джорджем К.Маршаллом, але той запропонував програму економічної допомоги Європі після Другої світової війни, а Матковський пропонує тільки план свого імені. Так званий опозиційний блок, який розграбував країну та зробив біженцями сотні тисяч українців, обіцяє зробити всім гарно і боротися з корупцією. Депутат Каплін, в переддень голосування, лазить по дахам будинків в Полтаві і обіцяє їх всі відремонтувати. Але після того, як ви за нього проголосуєте.

Я не знаю як Ви, але я особисто бачу, що про людей згадують тільки тоді, коли маючи дефіцит коштів в бюджеті, владі терміново треба його покрити за рахунок нових поборів з людей під виглядом податків, або перед виборами.

На мою думку, депутати які просрали(перепрошую) Крим, влаштовуючи собі канікули під час окупації Ерефією півострова, повинні піти в небуття, але ж ніяк не в Парламент.

Цікавою і змістовною промовою порадував населення Полтавської областіна сайті “Новини Полтавщини” Олександр Удовіченко. Він,зокрема, наголошує-якщо хочеш в Європу, голосуй за Тетяну Корост. Я аж здивувався, провідник ідей Януковича в області і забув, що в Вільнюсі нам дорогу в Європу Янукович і загальмував. А тут Корост і Європа. Аж потім зрозумів, що це подяка Корост і за вимивання бюджетних коштів. І розуміючи “вагу” агітатора Корости, я розумію і вагу бюджетних коштів, які знайшли своє місце в кишенях агітаторів євроінтеграції.

Проте, слід нагадати виборцям про ті факти «інтеграції» до Європи, які мали місце протягом 2011 – 2012 років, коли Тетяна Корост була головою постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального надрокористування.

Саме у цей період мала місце резонансна подія безбожного «викачування» з державного та місцевих бюджетів, у т.ч. і Полтавської області коштів під виглядом оплати послуг із затарення та утилізації непридатних для використання засобів захисту рослин, які начебто вивозились ізраїльською фірмою ТОВ «С.І.Груп Консорт Лтд» (S.I. Group Consort Ltd.) до Великобританії та Польщі.

Ця афера описана ще у публікації (http://karmazin.org.ua/2012/02/02) лідера Партії захисників вітчизни Ю.Кармазіна у лютому 2012 року та полягала у тому, що за бюджетні кошти, згідно «виграних» ТОВ «С.І.Груп Консорт Лтд» тендерів до заводу «Tradebe». Великобританію) вивозились агрохімічні відходи, вміст у яких небезпечної хімічної сполуки – гексахлорбензолу складає 32-46%. Проте, за даними Британського Агенства з охорони довкілля той гексахлорбензол, що офіційно відпливає з України, і той, що припливає на завод «Tradebe» – дві різні речі та в дійсності з України прибуває трохи забруднена земля, вміст у якій гексахлорбензолу 0-2%.

Вказані факти набули розголосу у засобах масової інформації, зокрема, публікація «Колумби від Мінекології, або Утилізація Злочевського» від 30.01. 2012 року в газеті «Українська правда», неодноразові публікації в інтернет-виданні «Лівий берег».

Ще раніше про цю сумнівну ізраїльську фірмочку писала скандальна на той час журналістка Тетяна Чорновіл (http://lb.ua/news/2011/12/23/129250), описуючи події утилізації хімічних відходів у Калуші Івано-Франківської області.

Найбільш зрозуміло ця схема була відображена 23 грудня 2013 на всеукраїнському скандальному сайті «Наші Гроші» (http://nashigroshi.org/2013/12/23), де зазначалось, що не зважаючи на підозри уряду, що ТОВ «С.І.Груп Консорт Лтд» взагалі не вивозять токсинів з України, їй дали ще 132 мільйони з бюджету.

Не дивлячись на ці попередження, яких, мабуть, працівники Полтавської облради не читають, або була такою воля керівництва, в 2012 – 2013 роках славнозвісна ТОВ «С.І.Груп Консорт Лтд» за даними офіційного сайту «Державні закупівлі» виграє тендери, проведені Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської обласної державної адміністрації на загальну суму близько 24млн.грн. на утилізацію (знешкодження) непридатних для використання хімічних засобів захисту рослин.

Більш того, згідно опублікованих на офіційному сайті Полтавської облради даних (www.oblrada.pl.ua/index.php/the-news/2485) 7 листопада 2012 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування під головуванням Тетяни Корост було підтверджено, що утилізацією хімічних відходів на території Полтавської області займається ТОВ "C.I. Груп Консорт Лтд" (Ізраїль).

Для реалізації заходів Програми у 2011 році було виділено і профінансовано 12,5млн.грн, за рахунок яких повністю очищені??? території 7 районів: Великобагачанського, Гадяцького, Глобинського, Диканського, Котелевського, Решетилівського, Шишацького та частково – Чутівського і Хорольського.

У 2012 році на названі цілі фактично виділено 15,8 млн. грн. У тому числі з обласного бюджету – 9,5 млн. грн., з Державного – 6,3 млн. грн., додатково надано 1,5 млн. грн. з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

При проведенні даних робіт було раптово виявлено, що реальна кількість отрутохімікатів та забрудненої ними тари значно перевищує облікові дані, для чого виникла нагальна необхідність у перерозподілі бюджетних коштів для збільшення фінансування цієї афери.

А вже 17 липня 2013 року на пленарному засіданні сімнадцятої сесії обласної ради шостого скликання було прийнято рішення про виділення ще 4,5млн.грн на завершення комплексу робіт із вивезення непридатних та заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин за межі області. Крім того, констатовано вивезення у 1 півріччі 2013 року 199,978 тонн отрутохімікатів, для чого було виділено і профінансовано 5млн.грн. (Новини Полтавщини, http://np.pl.ua/2013/08/).

До речі, згідно публікації Наталки Москаленко в інформаційному порталі «Полтава сьогодні» (http://today.pl.ua/) лише за однією окремо взятою угодою від 20.06.2012 року між Управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Полтавської облдержадміністрації та ТОВ "С.І.Груп Консорт Лтд" знешкодження непридатних для використання хімічних засобів захисту рослин коштувало 24 974грн/т., що на 10% дорожче від минулорічної ціни утилізації хімікатів у Київській області.

Отже, слід замислитись чи не є тією євроінтеграцією, за яку зараз так агітують колишні регіонали, злочинна схема списання бюджетних коштів за вивезення української землі до країн Євросоюзу під виглядом боротьби за екологію з використанням «псевдоізраїльських» фірмочок. Так само, цікаво кому з борців за інтереси громади Полтавщини була цікавою така схема та куди ж у кінці кінців були спрямовані бюджетні кошти.

До речі, останнє питання відноситься саме до компетенції правоохоронних органів та знайти відповідь на нього є їх обов’язком.

Геннадій Сікалов,

Останній БастіонЧитайте також:
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
вчора, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00
У селі Черкасівка офіційно підтвердили перший випадок захворювання на COVID-19.
25 вересня, 12:15
Кременчуцький навчально-виховний комплекс №2, розташований у мікрорайоні Ревівка, поповнився власною сонячною електростанцією.
25 вересня, 09:42
На місці зруйнованої більшовицькими окупантами у 1930-х роках миргородської Малої церкви з'явиться величний храм Всіх Святих ПЦУ.
24 вересня, 11:26