Мистецтво укладання угод, або як хакнути «deep state»

Олігархи та транснаціональні корпорації зазіхають на державу, намагаючись зайняти її місце. Така от пряма дорога до цифрової диктатури.
Демократія (у першу чергу західна, а особливо американська) давно хакнута грошовитими пройдисвітами через купівлю ними армій безпринципних заробітчан-медійників (у найширшому розумінні цього терміну). Вони ж займаються подальшим форматуванням на замовлення «свідомості» більшості населення.
Смартфон чи планшет кожному у руки! Натомість державне управління — до рук аферистів, шахраїв та іншої шобли, котра мріє роками свої бізнесові оборудки й корумповані схеми застосувати у державних масштабах, про що неодноразового говорив сам Дональд Трамп:
Для порятунку демократії (ну, або того державного ладу, що люди схильні називати цим словом) у сучасних умовах, необхідно впроваджувати кваліфікований відбір! Тобто, право голосувати, а тим більше кандидувати, повинні отримувати лише ті особи, які пройшли непросте тестування.
Саме так, потенційні державні службовці, депутати й президенти, як показує досвід США 2017-2021, 2025 року й України після 2019-го, мусять довести свою обізнаність у тому, чим мають намір керувати. Тестування на знання основ держави та права, макроекономіки, дипломатії історії та політики загалом; жодних інших цензів, окрім фаховості й компетентності (як це є в усіх інших сферах).
Свобода слова у теперішню добу панування інтернету — абсолютно не дорівнює свободі брехні чи вседозволеності словоблуддю! Тому, необхідно вилікувати всю медійну сферу від безвідповідальної брехні, фейків, маніпуляцій і тому подібних явищ (тут — окремий комплекс непростих заходів), які жодна глибинна держава навіть американська, сама не здолає.
Уся політична реклама повинна бути заборонена і замінена на політичну інформацію (різницю, сподіваюсь, розумієте), для обізнаності у поточних справах. Адже не можуть 5-7 «ефективних» менеджерів Трампа чи Володимира Зеленського вирішувати долю багатомільйонної нації всупереч Основного Закону.
«Ми повинні відкрито висловлювати свою думку, чесно обговорювати наші розбіжності, але завжди прагнути до солідарності. Зрештою, вас оцінюють не тим, скільки ви взялися, а тим, що ви врешті досягли», — слушно наголошує 47-й президент США.
Рівночасно медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, як Дональд Трамп наполаягає на тому, що його глобальна тарифна політика є «війною зі світом». А потім додав, що деякі країни його «цілують у зад», аби уникнути високих мит.