Мобільну сміттєсортувальну лінію презентували у Миргороді

ПОЛТАВА
15.12.2021, 13:00
Мобільну сміттєсортувальну лінію презентували у Миргороді

Тверді побутові відходи на території Миргородської громади тепер будуть утилізувати по-новому.

Відповідний звіт виклала пресслужба виконавчого комітету міської ради на YouTube, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що мобільну сміттєсортувальну лінію запустили з метою поліпшення наявної екологічної інфраструктури у Миргороді.

«Вона працюватиме на базі комунального підприємства "Спецкомунтранс". Втілюють ідею за проєктом-переможцем обласного конкурсу з розвитку територіальних громад Полтавщини. Загальна вартість сміттєсортувальної лінії становить 1 мільйон 200 тисяч гривень», – прокоментували ситуацію у пресслужбі міськради.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що скільки не прибирай, а у Миргородському районі постійно з'являються стихійні звалища.

Читайте також:
Полтава
Не минає і дня без чергового випадку недбалості чиновників і комунальників. Прикро визнавати: Полтавщина лідирує у цьому антирейтингу.
22 травня, 08:09
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03