Мобільну сміттєсортувальну лінію презентували у Миргороді

ПОЛТАВА
15.12.2021, 13:00
Мобільну сміттєсортувальну лінію презентували у Миргороді

Тверді побутові відходи на території Миргородської громади тепер будуть утилізувати по-новому.

Відповідний звіт виклала пресслужба виконавчого комітету міської ради на YouTube, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що мобільну сміттєсортувальну лінію запустили з метою поліпшення наявної екологічної інфраструктури у Миргороді.

«Вона працюватиме на базі комунального підприємства "Спецкомунтранс". Втілюють ідею за проєктом-переможцем обласного конкурсу з розвитку територіальних громад Полтавщини. Загальна вартість сміттєсортувальної лінії становить 1 мільйон 200 тисяч гривень», – прокоментували ситуацію у пресслужбі міськради.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що скільки не прибирай, а у Миргородському районі постійно з'являються стихійні звалища.

Читайте також:
Полтава
Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.
20 серпня, 20:03
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14 серпня, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31 липня, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30 червня, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26 січня, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17 січня, 13:05