Московія купує балістичні ракети у Північної Кореї – WSJ

ВІЙНА
04.01.2024, 17:42
Московія купує балістичні ракети у Північної Кореї – WSJ

Уже навесні Москва може розпочати процес закупівлі балістичних ракет короткого радіуса дії в Ірану

Американські чиновники в коментарі американським ЗМІ заявили, що московія планує придбати балістичні ракети малої дальності в Ірану і вже отримує десятки балістичних ракет і пускових установок з Північної Кореї.

Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Видання процитувало неназваних американських чиновників, які заявили, що московія планує придбати балістичні ракети малої дальності в Ірану і вже отримує десятки балістичних ракет і пускових установок з Північної Кореї.

У газеті зазначили, що це викликає «глибоке занепокоєння» в адміністрації президента США Джо Байдена.

WSJ також повідомляє, що в середині грудня росіяни відвідали іранський полігон, де спостерігали за випробуваннями КВІР, в тому числі ракети малої дальності «Абабіль».

Американські посадовці стурбовані тим, що московія активно веде переговори про придбання в Ірану балістичних ракет малої дальності, поставка може відбутися вже навесні 2024 року.
 

Читайте також:
Війна
На саміті НАТО в Анкарі союзники домовилися пришвидшити створення ракет із дальністю від 300 до понад 2 тис. км.
19 липня, 19:25
Війна
Велика Британія підписала контракти з кількома компаніями на розробку першої за 50 років власної балістичної ракети.
16 липня, 13:34
Війна
Це одне з найбільших замовлень безпілотників, що фінансуються західним урядом, про яке раніше не повідомлялося офіційно.
12 липня, 20:05
Війна
Про це офіційно можуть оголосити вже наступного тижня.
10 липня, 17:41
Політика
Німеччина домовилася зі США про придбання далекобійних крилатих ракет Tomahawk і їх розміщення на своїй території.
09 липня, 16:05
Світ
П’ять британських підводних човнів класу Astute потребують технічного обслуговування або ремонту.
08 червня, 08:15