Московська орда зламала свої хижі зуби об добровольців Божої чоти

Опінії
27 березня, 10:48
1 Окрема штурмова рота ДУК ПС
1 Окрема штурмова рота ДУК ПС
Фото: Facebook

На відміну від батьків, шахтарські діти добре знають, що без українських захисників у них би не було теперішнього.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

...На задньому сидінні боєць "Сомалі" дістає з кишені скуйовджену ритуальну козацьку шапку з минулого життя. Свого часу він займався народною хореографією, а шапка нині слугує йому оберегом. 

Тихо селфимося з по-дитячому задоволеними фішками на задній сидушці, поки командир кермом вирівнює битий шлях з розбомбленого передмістя.

– ​Добряче насипали кацапам, – щасливо шкіриться "Сомалі".

Так є, – коротко і констативно відповідає "Полтава". 

​Окрім того, ще й без втрат і збитків з нашого боку, що є не малозначимим фактором, – говорить командир перед маятником вервиці, якою обперезано дзеркало в салоні.

Влітаємо у прилегле містечко Донеччини. Минаємо риф силікатної трощі, шкарлупу покинутих будинків; внаджуємося у перехрестя.

Зупинка на світлофорі: дорогу переходять діти. Чимчикують з кольоровими рюкзаками на плечах до школи; вони, певно, звикли до глухого гуркоту війни у полі, що за лінією міста.

Їх "ощасливила" гнилозуба імперія розпаду прильотами снарядів і ревом бронетехніки. На ґанку школи все ще майорить синьо-жовтий прапор, а у віддаленому рукаві лісосмуги лунає речитатив ЗУ-шки. 

У салоні нашої автівки надихано. Скло мутніє і на його поверхні палець безглуздо малює хрестик; усі затихають у беззмістовній постадреналіновій усмішці.

Ну що я вам скажу (?); молодці хлопці, – під рев двигунчика говорить "Да Вінчі", – у кількох епізодах протупили, але загалом непогано

Коли 1-ша ОШР ДУК ПС прицільним вогнем загнала ворогу голки пострілів під нігті, він сховався у затхле лігво. Збирав у шанцях в цинкові відра відшматовані кінцівки анонімних "ополченців алтайського краю".

А за годину після напруги запанувала короткочасна тиша паузи, яку у теленовинах іменують "перемир’ям".

У прохолодному класі шахтарської школи розпочався урок української мови. Діти знають, що ми сприяли їм у тому, аби він відбувся; а тому машуть білою долонькою машинам з чорними військовими номерами йдучи вздовж дороги.

Вони помітно відмінні від своїх батьків. Позаяк більшість із них продовжують нас клясти подумки й у бюлетені, на ничку, ставлять галочку у графі ОПЗЖ.

Московська орда зламала свої хижі зуби об добровольців Божої чоти_1
Читайте також:
Підрозділ ДУК ПС отаборився між хвостом розбомбленої вулиці та мисом лісосмуги. За спинами були дерева з налитими та дзвінкими бруньками.
01 травня, 19:13
Наріжний кут Авдіївки обрамлено перехрестям на Ясинуватському переїзді. Тут джгут дороги перекинуто через занедбані колії у старе місто...
17 квітня, 13:34
Повертаємо читача до реалій буденного життя наших захисників у сплюндрованих московськими орками степах Донеччини.
14 квітня, 09:48
Черговий фронтовий репортаж із траншейних кулуарів російсько-української війни.
12 квітня, 09:48
Війна позбавлена романтичного шарму, особливо якщо проходить без кави у термосі та м’ясистої багнюки під ногами...
10 квітня, 10:12
На наших очах війна вривалася в населені пункти циклопічним свинцевим котком. Розтікалася пульсуючою плямою опіків на мапі Донбасу.
07 квітня, 09:48