Московські орки як чорт ладану бояться добровольців-правосекторівців

Опінії
12 квітня, 09:48
Московські орки як чорт ладану бояться добровольців-правосекторівців
Фото: Дмитро Савченко

Черговий фронтовий репортаж із траншейних кулуарів російсько-української війни.

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

...Так, звісно ж! Лише після цих слів в його очах розгортався штандарт охайно прасованого супокою, з яким у давнину сунули на супостата шеренги рушення Запорозького, несучи попереду коштовну раку з нетлінною десницею Сірка.

Адже козаце йняли побожну віру, що вона – гарант звитяги, бо "Урус Шайтан" не мав на полі змагу жодної прижиттєвої поразки. Відтак, постріли з труби відгриміли кілька хвилин тому.

Здалося що з того моменту минула вічність. Взоруючи на втрати ворога оком безпілотної пташки старий шаман Війни – "Тенгіз" по рації корегував нашу точність до метра.

Друг "Чех" підкручував на оптиці поділки та одинички. Так і били по бліндажам, в яких гинули прийдешні окупанти.

Того дня 1-ша ОШР ДУК ПС відправила путівкою у небуття 2 одиниці ворожої бронетехніки!

Спливала мить і корму нашої автівки кидало врізнобіч на розбитій колії польової дороги. "Да Вінчі" вправно викручував кермо, аби не зійти з морожених рейок у напрямку покинутих населених пунктів.

Фаланги гілок межової посадки ляскали по склу джипа. Він миттю втинався у геометрію полів в околицях Донецька; так наставав час видихати напругу на задньому сидінні коренастого позашляховика.

Ми тиснули руки один одному і по колу повторювали сокровенну фразу – «Робота мрія!». Здіймався магічний серпанок ентропічної полегкості й вже за воротами бази починався світ безпеки та домашньо-казарменного затишку.

Крапку у черговій пригоді ставила фраза командира. Вона звучала як бажана винагорода: «Молодці хлопці, добре відпрацювали; дякую за роботу».

Московські орки як чорт ладану бояться добровольців-правосекторівців_1
Читайте також:
Підрозділ ДУК ПС отаборився між хвостом розбомбленої вулиці та мисом лісосмуги. За спинами були дерева з налитими та дзвінкими бруньками.
01 травня, 19:13
Наріжний кут Авдіївки обрамлено перехрестям на Ясинуватському переїзді. Тут джгут дороги перекинуто через занедбані колії у старе місто...
17 квітня, 13:34
Повертаємо читача до реалій буденного життя наших захисників у сплюндрованих московськими орками степах Донеччини.
14 квітня, 09:48
Війна позбавлена романтичного шарму, особливо якщо проходить без кави у термосі та м’ясистої багнюки під ногами...
10 квітня, 10:12
На наших очах війна вривалася в населені пункти циклопічним свинцевим котком. Розтікалася пульсуючою плямою опіків на мапі Донбасу.
07 квітня, 09:48
В Україні не так багато людей бажає пам'ятати про війну на Сході, ще менша кількість тих, хто хоче чути про неї правду.
05 квітня, 09:48