Московський патріархат продовжує брехати та служити Сатані

ПОЛІТИКА
10.04.2022, 21:06
Московський патріархат продовжує брехати та служити Сатані
Фото: Facebook

Національно-визвольний рух "Правий сектор" звернувся до українців із закликом переходити до Православної Церкви України.

Увага! Московський патріархат (ґебістська агентура у рясах – прим. ред.) вважає українців за дурних і продовжує брехати:

  1. УПЦ МП, згідно з власним статутом, є частиною РПЦ і підпорядкований їй повністю попри маніпулятивну назву "Українська Православна Церква". Жодних дій, щоби це змінити на разі не зроблено (чекають визначення переможця у війні, аби зайняти виграшну сторону).
  2. Предстоятель УПЦ МП митрополит Онуфрій є членом синоду РПЦ (для розуміння абсурдності уявіть, що Прем'єр-Міністр України є членом Кабінету міністрів російської федерації). Від початку війни повноваження не склав і не використав їх для засудження дій єретика Кірілла,  якого продовжує поминати (у Церкві це визнання його влади) під час Богослужіння. Також "владика" нагороджений Путіним "орденом дружби" росії та від нагороди не відмовився.
  3. Відмовляючися поминати Кірілла (це озвучили менше третини), єпископи не розривають з ним молитовного спілкування і не виходять із його підпорядкування. Тобто, залишаються частиною РПЦ в Україні!

Тому не будьте "вовками в овечих шкурах", як ваші духовні ієрархи, називаючи війну "братоубійственною".

Московити нам – не брати, москва – не Русь, а Кірілл – не патріарх!

Отож, українці, покидайте Московський патріархат і переходьте в Українську Церкву. Смерть московській імперії!

Слава Україні!

Автор – Василь Лабайчук, заступник голови політичної партії "Правий сектор"

Читайте також:
Політика
Один із затятих критиків понтифіка, архієпископ Ґеорґ Ґенсвайн став новим нунцієм Ватикану у країнах Балтії. Папа Римський веде свою гру.
28 червня, 08:29
Світ
Католицький священник Франц Йозеф Овербек виступив із публічною лекцією у місті Боттроп, підтримавши боротьбу нашого народу за свою свободу.
07.04.2023, 18:36
Полтава
У Полтавській області побільшає парафій визнаної Вселенським Патріархом Варфоломієм I автокефальної православної Церкви.
13.06.2022, 07:19
Опінії
Маніхеям із Будапешта та садукеям із Москви присвячується...
05.06.2022, 09:04
Світ
Католицькі ієрархи Франції просять вибачення у понад 300 тисяч своїх вірян, які стали жертвами духовенства за останні 70 років.
06.10.2021, 11:37