РНБО і СБУ мають негайно звернути увагу на злочинні дії РПЦвУ

ПОЛІТИКА
26.10.2021, 08:01
РНБО і СБУ мають негайно звернути увагу на злочинні дії РПЦвУ
Фото: bastion.tv

Російський "православний" цирк в Україні мусить відповісти за свої численні злочини, вчинені в Україні та проти українців.

Про це під час прямого етеру у програмі "Говорить Великий Львів" заявив депутат Запорізької обласної ради від партії "Європейська Солідарність" Ігор Артюшенко.

За словами соратника Петра Порошенка, РПЦ, яка дуже любить брехливо називати себе "Українською Церквою", – є найбільшим організованим антивакцинаторським пропагандистом.

«Власне, це її служителі системно задурюють голови українцям міфами про "8 ген", "зміни в ДНК", діяльність Білла Ґейтса та іншою подібною маячнею. Саме вони плюють на обмежувальні заходи в храмах та влаштовують масові заходи. На жаль, багато хто з громадян України вірить цій "релігійній" лівій нозі російського ФСБ та поширюють їхню брехню. Їхня мета очевидна: чим більше хаосу, чим більше невдоволення, чим більше смертей – тим краще російському агресору», – наголосив Ігор Артюшенко.

Водночас доволі знаково, що вище духовне керівництво РПЦ на чолі з патріархом-ґебістом Кіріллом Гундяєвим на Московії навпаки закликає своїх вірян щеплюватися й не вірити у байки антиваксерів.

Ймовірно, вітчизняним правоохоронним органам і спеціальним службам варто розібратися у наведеній ситуації й розслідувати злочинну діяльність РПЦвУ (він же Московський патріархат – прим. ред.).

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівський бункерний щур, якому чхати на власний народ, переконує світ щеплюватися сумнівним препаратом "Спутник V".

Читайте також:
Народний депутат і за сумісництвом служитель Російської Православної Церкви в Україні Вадим Новинський не знає церковні канони.
01.09.2020, 11:27
Також значно підвищена температура у митрополита Бориспільського Антонія Паканича.
16.04.2020, 15:56
Державне бюро розслідувань і Верховний суд із його Великою палатою – повністю залежні органи, які ні на що не впливають в Україні.
вчора, 12:59
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
вчора, 06:51
Вітчизняний парламент на 2 тижні йде на карантин у зв'язку з нібито зростанням кількості хворих на коронавірус депутатів.
27 січня, 12:23
Коломойський і Палиця за рік збільшили дохід від «Великого будівництва» на 80%
25 січня, 17:20