Москва не виключає варіант розміщення ракет на Кубі та у Венесуелі

СВІТ
14 січня, 12:11
Москва не виключає варіант розміщення ракет на Кубі та у Венесуелі
Фото: google

Представники США та НАТО негативно відреагували на це на брифінгах

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков в інтерв'ю RTVI не виключив розміщення військової інфраструктури РФ на Кубі та у Венесуелі. Представники США та НАТО негативно відреагували на це на брифінгах.

Рябкова попросили прокоментувати можливість розміщення військової інфраструктури РФ у цих країнах у разі провалу переговорів Росії із Заходом. Він відповів, що не хоче ні підтверджувати, ні виключати – і все "залежить від американських колег".

Голова Військового комітету НАТО Роб Бауер на брифінгу заявив, що розміщення Росією ракет на будь-якій території, "звичайно, викличе занепокоєння".

"Це не територія НАТО, якщо ми говоримо про Кубу та Венесуелу. Але я можу уявити, що такий крок викличе стурбованість у союзників щодо НАТО", – додав він.

Радник президента США з нацбезпеки Джейк Салліван зазначив на брифінгу, що це питання не порушувалося на нещодавніх переговорах США та НАТО в Женеві, і він не має наміру відповідати на вихваляння в публічних коментарях.

Проте Салліван додав: США відповідатимуть рішуче, якщо Росія почне рухатися у бік розміщення військ у Латинській Америці.

Читайте також:
Світ
Міністр закордонних справ Туреччини закликав Вірменію відмовитися від нових провокацій у привласненні суверенної території Азербайджану.
09 серпня, 19:23
Світ
Двосторонні відносини Києва з Таллінном будуть поглиблюватися, бо тільки разом нам вдасться зламати хребта спільному ворогу – Москві.
03 серпня, 18:01
Опінії
Знаєте, як найкраще боротися з впливом російської брехні? Побудовою міжнародної репутації бездоганного партнера, а це довго і важко.
11 червня, 17:09
Політика
У російсько-українській війні Анкара намагається маневрувати й зберігати власну позицію, яку, проте, нейтральною аж ніяк не назвеш.
04 червня, 09:07
Політика
Війна та питання, які стосуються боротьби з корупцією та підтримки верховенства права
03 червня, 14:54
Світ
Російський дипломатичний представник на Оландських островах Алєксандр Рогов продовжує нести службу у Фінляндії, збираючи розвідані.
22 травня, 19:00