Москва пропонує обміняти кримнашиста Навального на кілера ФСБ Красікова

СВІТ
11.09.2023, 08:11
Москва пропонує обміняти кримнашиста Навального на кілера ФСБ Красікова

Красікова, крім Навального, можуть обміняти на американського морпіха Пола Уїлана та журналіста WSJ Евана Гершковича.

Влада Московії пропонує можливість обміну ув'язнених іноземних громадян і російських опозиціонерів на російських шпигунів і кілерів, затриманих у Західних країнах, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на західних чиновників.

Одним із таких опозиціонерів може стати кримнашист Олексій Навальний.

Москва зацікавлена у поверненні до країни кілера ФСБ Вадима Красікова, якого в Німеччині засудили до довічного терміну за вбивство уродженця Панкісі, етнічного чеченця Зелімхана Хангошвілі.

Німецькі слідчі встановили, що Красіков зробив це за завданням керівництва Московії.

За словами джерела WSJ, зайнятися звільненням кілера ФСБ секретареві російської Ради безпеки Миколі Патрушеву в 2021 році доручив зайнятися особисто владімір путін.

Красікова, крім Навального, можуть обміняти на американського морпіха Пола Уїлана та журналіста WSJ Евана Гершковича.

У грудні 2022 року американську баскетболістку Бріттні Грайнер, яку на росії засудили за ввезення наркотиків, обміняли на торговця зброєю Віктора Бута, який отримав у США 25 років за нелегальну діяльність. Він відсидів у американській в'язниці 12 років.

Нагадаємо, що кілер ФСБ Вадим Красіков діяв під фальшивим ім'ям "Вадима Соколова". Він був посланий до Німеччини за завданням Кремля з метою вчинення теракту проти уродженця Панкісі Зелімхана Хангошвілі.

Після вбивства Красіков намагався втекти, але його спіймали поліція. У ході проведеного розслідування було встановлено, що кілер ФСБ діяв за завданням російського уряду.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Замість постачання Taurus німецька влада зосередилася на пропозиції партнерства для спільного виробництва ракет.
вчора, 19:18
Політика
Понад 60% американців підтримують продовження військової допомоги Україні.
вчора, 08:11
Опінії
Маск йде від Трампа, але подружився з російським Дуровим.
30 травня, 16:10
Політика
Сенат США може проголосувати за новий законопроєкт про санкції проти росії, навіть без підтримки з боку Дональда Трампа.
28 травня, 15:54
Світ
Монарх продемонстрував підтримку країні на тлі заяв Трампа — Reuters
27 травня, 17:47
Опінії
Тулсі Габбард визнала, що росія — загроза для США!
27 травня, 17:07