Москвича з рідкісним захворюванням посадили за розбій. У нього атрофовані майже всі м'язи

ПОЛТАВА
11.07.2017, 14:23
Москвича з рідкісним захворюванням посадили за розбій. У нього атрофовані майже всі м'язи

Москвича, у якого через рідкісну хворобу атрофовані всі м'язи, засудили за розбій – слідство вважає, що Антон Мамаєв (зараз він важить 18 кілограмів!) Відняв моторолер у знайомого спецназівця. Суд відправив Мамаєва в колонію, він не визнає провини і вважає, що в ув'язненні не виживе. Нещодавно стало відомо про рішення Тимирязевского райсуду Москви відправити містянина Антона Мамаєва в колонію на 4,5 роки – його визнали визнали винним в розбої.

Та через важку хворобу в Мамаєва атрофовані майже всі м'язи; засуджений свою провину не визнає - і вважає, що не виживе в ув'язненні. Після публікації у «МК» до справи втрутилися уповноважений з прав людини РФ і члени Ради з прав людини при президенті. Сьогодні Мамаєва перевели до міської клінічної лікарні № 20. Його адвокат має намір домогтися звільнення Мамаєва з-під варти.

Полтавська поліція недалеко пішла від московської. Так, у міста четверо копів побили та заарештували літнього чоловіка за торгівлю картоплею на вулиці.

Як стає зрозуміло, працівники поліції підійшли до дідуся, що торгував картоплею. Під час з’ясування відносин працівники поліції хапали його за руки, намагаючись заарештувати.

Це викликало обурення в осіб, які стояли поряд. У відповідь на дії працівників правоохоронних органів люди кричали «Не чіпайте діда!».

Згодом, вирвавшись із рук патрульних, дідусь побіг за будинок. Але поліцейські діяли рішуче: вони наздогнали літнього чоловіка, заламали йому руки, вдягли наручники, завдаючи тілесних ушкоджень, та відвезли у відділок.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
вчора, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
вчора, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
вчора, 10:52