Москвича з рідкісним захворюванням посадили за розбій. У нього атрофовані майже всі м'язи

ПОЛТАВА
11.07.2017, 14:23
Москвича з рідкісним захворюванням посадили за розбій. У нього атрофовані майже всі м'язи

Москвича, у якого через рідкісну хворобу атрофовані всі м'язи, засудили за розбій – слідство вважає, що Антон Мамаєв (зараз він важить 18 кілограмів!) Відняв моторолер у знайомого спецназівця. Суд відправив Мамаєва в колонію, він не визнає провини і вважає, що в ув'язненні не виживе. Нещодавно стало відомо про рішення Тимирязевского райсуду Москви відправити містянина Антона Мамаєва в колонію на 4,5 роки – його визнали визнали винним в розбої.

Та через важку хворобу в Мамаєва атрофовані майже всі м'язи; засуджений свою провину не визнає - і вважає, що не виживе в ув'язненні. Після публікації у «МК» до справи втрутилися уповноважений з прав людини РФ і члени Ради з прав людини при президенті. Сьогодні Мамаєва перевели до міської клінічної лікарні № 20. Його адвокат має намір домогтися звільнення Мамаєва з-під варти.

Полтавська поліція недалеко пішла від московської. Так, у міста четверо копів побили та заарештували літнього чоловіка за торгівлю картоплею на вулиці.

Як стає зрозуміло, працівники поліції підійшли до дідуся, що торгував картоплею. Під час з’ясування відносин працівники поліції хапали його за руки, намагаючись заарештувати.

Це викликало обурення в осіб, які стояли поряд. У відповідь на дії працівників правоохоронних органів люди кричали «Не чіпайте діда!».

Згодом, вирвавшись із рук патрульних, дідусь побіг за будинок. Але поліцейські діяли рішуче: вони наздогнали літнього чоловіка, заламали йому руки, вдягли наручники, завдаючи тілесних ушкоджень, та відвезли у відділок.

Віктор Карпенко

Читайте також:
Лабораторні дослідження за 7 квітня підтвердили чотири нові випадки коронавірусу в Кременчуці на Полтавщині.
07 квітня, 17:50
Сьогодні у Полтаві закрили всі вуличні МАФи. Припинили роботу кав’ярень та закладів, які готували страви на виніс.
07 квітня, 17:30
Якщо старша за 60 років людина відійде від дому на відстань понад 2 км, поліція складе на неї адмінпротокол.
07 квітня, 16:05
Вчора поліцейські склали 6 протоколів на людей без масок, на трьох полтавців у парках, на чотирьох – на спортмайданчиках.
07 квітня, 13:50
СБУ виявила нанесення чиновниками Полтавської ОДА мільйонних збитків бюджету під час виконання будівельних робіт аеропорту «Полтава».
07 квітня, 12:45
У лабораторію Кременчука завезли нове обладнання для діагностики коронавірусу. За день там оброблятимуть по 200 тестів.
07 квітня, 11:00