МОЗ запустив систему виявлення підроблених медичних довідок

ПОЛТАВА
05.09.2018, 09:47

У МОЗ повідомили, що з вересня 2018 року дані про медичні професійні огляди українців зберігатимуться в єдиній електронній системі. Для цього вже до кінця року близько 3 тисяч закладів охорони здоров’я в усіх областях України планують підключи до системи. Нововведення передбачає поступову заміну паперових бланків медоглядів на електронні.

МОЗ запустив систему виявлення підроблених медичних довідок_1

Таке нововведення впорядкує професійні медогляди й унеможливить використання підроблених довідок та санітарних книжок.

«Професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, а також вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо» — зазначають у прес-службі відомства.

Відтепер інформація про медогляди зберігатиметься в єдиному реєстрі.

Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров'я, а дані автоматично відображатимуться в електронній системі.

Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно.

Згодом систему планують інтегрувати до системи «Електронне здоров'я».

Наразі перевірити легітимність конкретного медогляду можна через мобільний додаток «Портал медичних оглядів» на iOS та Android.

Читайте також:
Полтава
Але програє у перегонах ШІ.
23 червня, 17:15
Полтава
7 червня в країні відбудуться парламентські вибори.
07 червня, 09:19
Полтава
Кооператив Династія ще не все вкрав, і не всіх убив.
05 червня, 11:33
Полтава
Це відбулося через надання підрозділу ССО назви «імені Героїв УПА».
01 червня, 13:05
Полтава
Найдорожчий бензин та дизель наразі пропонують мережі Окко, WOG та Socar.
01 червня, 11:27
Полтава
Мовчання і байдужість вбивають. Де всі ті, хто порозвішували свої фейси по бордам в прагненні до владного корита?
28 травня, 09:36