Мультикультураліст Бацька очолив нове Велике Переселення Народів

Опінії
20.11.2021, 15:55
Мафіозна група
Мафіозна група
Фото: © voronz

Україна, як повідомляється і як годиться, посилює захист північного поребрика.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Події на наших околицях, буквально – за повіткою, змушують навіть записних інтеграторів замислитись над доцільністю омріяного членства українців у шляхетному товаристві західних народів, що аж світяться благородним усвідомленням своєї високої цивілізаційної місії. Авжеж, мріємо, як з віку ведеться, трохи підтоптатися на чужій благодійності. Відмахуючись від сумнівів у шляхетності нащадків творців Мюнхена-38.

Те, що сьогодні твориться на білорусько-польському і білорусько-латвійському кордоні, не лише наслідок агресивної схибленості двох відморозків. Доставку зрадників ісламського світу з Багдада і  Стамбула на землі обітовані було доручено Белавіа, і льотчики пахали як прокляті – щодень по декілька рейсів, Білорусь щодоби приростала тисячею «туристів».

Зрадників доставку, зрадників. Бо як назвати тих, котрі посилають свого Магомета на фік і, замість раювання з незайманками, пішодралять до «нечистих колонізаторів»?

Хтось іншого чекав від тандему Недопалка з Лукою-фрі? Ми особисто чекаємо на ще паскудніше. Кадебня увірувала у здійсненність диявольської місії щодо розвалу Євросоюзу і, будьте певні, оця веремія з переселенням курдів, афганців, іракців, сирійців і малійців до «метрополії» – квіточки. А ягідка поспіє, коли виведений із себе поляк-прикордонник застрелить обкуреного мігранта.

Україна, як повідомляється і як годиться, посилює захист північного поребрика. Туди направлені курсанти з вівчарками, йдуть навчання на місцевості у форматі «стєнка на стєнку».

Та з огляду на суцільний дилетантизм зеленої так званої влади, ви вірите, що підняті над українсько-білоруським Поліссям патрульні Diamond DA42, Ан-24, Ан-26 і Ан-72П щось побачать у болотах над Прип'яттю? Онде влітку під сумським Краснопіллям «оглядини» тамтешньої прикордонної служби п'яними есбеушниками закінчилися нищівною поразкою доблесних стражів і автоматами, розкиданими кукурудзою…

Та наші острахи – з іншого приводу.

Нехай би мова йшла про якусь дорожню карту, на якій жаданого Брюсселя впритул не видно, чи розтягнуте на півстоліття асоційоване до ЄС напівчленство, це – одне. У цьому випадку міграційну перевалку ісламського світу через Мінськ до баварського Октоберфесту можна було б прирівняти до акту відплати божевільної донбаської леді за розіп'яте хлоп'я – фейк-одноденка.

Чи й не дивина для ситого, по вінця наповненого класним пивом бюргера! Щось набридливе дзижчить йому із задвірок цивілізації.

Тут же абсолютно суверенну, наглухо захищену статтею 5 Північноатлантичного договору польську територію дійсного члена НАТО відкрито, з ножицями по металу наперевіс штурмують інсургенти, найняті двома вурдалаками!

І що? Європейські чиновні ліваки суголосно висловлюють занепокоєння з приводу того, що безбашенному близькосхідному маргиналу поляки можуть писок начистили! Ой, леле, наших б'ють! У Талібані – люди! Право на хрестові походи алаверди! Пропустіть, пся крев, наших братів-«грудничків» до Баварії!

Офіційні побоювання виголошуються пошепки, одведи й одступи – Кремль почує. Має рацію прем'єр Великої Британії Борис Джонсон, коли питає у Європи, що їй важливіше – російський газ чи мир і Україна?

Тільки запитання у нормального мужика риторичне, щось на кшталт: «Хотят ли русские войны?». З усього виходить, що Євросоюз ось-ось введе санкції проти «агресивної» Польщі, котра на поріг власної хати не пускає бандита.

Читайте також:
Політика
У ресурсної федерації немає майбутнього, це вже очевидно, хоч до її розвалу шлях не близький. На жаль, Україна проллє ще вдосталь крові...
04 січня, 13:36
Світ
Колона вирішила вийти напередодні візиту до Мексики держсекретаря США Ентоні Блінкена.
25.12.2023, 18:35
Світ
Здійснений за підтримки російських терористів цьогорічний військовий переворот у Ніамеї повпливав на поточні зміни у складі населення.
28.08.2023, 16:00
Світ
Польща попередила про загрозу провокації з боку Білорусі та потенційну небезпеку, яку представляє в цій країні група найманців вагнера.
11.08.2023, 10:35
Світ
В уряді Беньяміна Нетаньягу вирішили прийняти у себе росіян і білорусів, надавши громадянство за спрощеною процедурою.
30.05.2023, 16:01
Світ
Ці зміни роблять неможливим тривале проживання в Казахстані для десятків тисяч росіян, які втекли від путінського режиму.
18.01.2023, 18:43