Музики з Семенівського району Полтавщини відвідали зону бойових дій на Сході

17 жовтня, 07:50
Музики з Семенівського району Полтавщини відвідали зону бойових дій на Сході

Самодіяльний народний фольклорно-етнографічний ансамбль "Журавка" з Семенівського району завітав до міста Попасна на Луганщині.

Концертну програму презентували військовослужбовцям Збройних Сил України. 17 жовтня про це повідомив сайт Семенівської об'єднаної територіальної громади.

Серед присутніх учасників бойових дій були й вихідці з Семенівського району, які радо зустріли земляків-музикантів. Організували концерт у прифронтовій Попасній волонтери, що також передали необхідні речі та продукти захисникам України.


Читайте також:
Угоду про наукове співробітництво між українськими дослідниками з Інституту Археології Національної Академії Наук України та представниками Інституту Археології та Етнології Польської Академії Наук підписано у Варшаві.
вчора, 10:30
Щорічний фестиваль поезії "Листоверт" відбудеться наступної суботи у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка.
30 листопада, 17:35
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20
У рамках клубного фестивалю «Українське дитяче кіно» оголошено проведення місячника показів вітчизняних кінострічок у Нових Санжарах
26 листопада, 09:34