М'янма йде шляхом Сирії, на Європу чекає нова хвиля біженців, — ООН

СВІТ
13.04.2021, 13:56
М'янма йде шляхом Сирії, на Європу чекає нова хвиля біженців, — ООН
Фото: Devdiscourse

Погіршення ситуації з правами людини та громадянськими свободами у Республіці Союз М'янма свідчить про відмову влади країни йти на діалог.

Таку думку у коментарі для видання "Reuters" висловила Верховний комісар Організації об'єднаних націй із прав людини Мішель Бачелет.

За її словами, військова хунта свідомо відмовляється мирно полагоджувати конфлікт із суспільством і опозицією, що нагадує події в Сирії на початку громадянської війни у 2011-2012 роках.

«Боюся, ситуація в М'янмі рухається до повномасштабної воєнної ескалації. Влада військових силою обмежує права громадян на протести, застосовуючи проти мирних мешканців країни вогнепальну зброю. Я вважаю, що держави не повинні допускати повторення смертельних помилок минулого, як було і досі є в Сирії та в інших місцях», — зазначила Мішель Бачелет.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що військова коаліція під проводом Саудівської Аравії відновила нальоти на єменську столицю Сану, зайняту хуситськими бандформуваннями.

Читайте також:
Війна
росіяни атакували міст у Маяках на Одещині, щоб зірвати експорт українського зерна через альтернативний сухопутний коридор.
вчора, 14:42
Війна
Окупанти заявили про ракетний удар по Одеській ТЕЦ та семи електропідстанціях в Одеській області.
вчора, 10:05
Війна
Через російські обстріли в Україні знищено понад 1,1 млн шкільних підручників.
08 серпня, 13:29
Війна
Уночі проти 8 серпня війська рф обстріляли Київ та Київську область.
08 серпня, 07:22
Війна
російські війська завдали ударів одразу по сімох активах «Укрнафти», які забезпечують видобуток нафти та газу на сході країни.
07 серпня, 20:25