М'янма йде шляхом Сирії, на Європу чекає нова хвиля біженців, — ООН

СВІТ
13 квітня, 13:56
М'янма йде шляхом Сирії, на Європу чекає нова хвиля біженців, — ООН
Фото: Devdiscourse

Погіршення ситуації з правами людини та громадянськими свободами у Республіці Союз М'янма свідчить про відмову влади країни йти на діалог.

Таку думку у коментарі для видання "Reuters" висловила Верховний комісар Організації об'єднаних націй із прав людини Мішель Бачелет.

За її словами, військова хунта свідомо відмовляється мирно полагоджувати конфлікт із суспільством і опозицією, що нагадує події в Сирії на початку громадянської війни у 2011-2012 роках.

«Боюся, ситуація в М'янмі рухається до повномасштабної воєнної ескалації. Влада військових силою обмежує права громадян на протести, застосовуючи проти мирних мешканців країни вогнепальну зброю. Я вважаю, що держави не повинні допускати повторення смертельних помилок минулого, як було і досі є в Сирії та в інших місцях», — зазначила Мішель Бачелет.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що військова коаліція під проводом Саудівської Аравії відновила нальоти на єменську столицю Сану, зайняту хуситськими бандформуваннями.

вибір редакції
Читайте також:
7 років перебування Кримського півострова у межах гібридного державного утворення під назвою РФ перетворили регіон на велику тюрму.
17 вересня, 12:44
Незаконно затриманих російськими спецслужбами кримських татар у справі про "диверсії" на газогоні під Сімферополем катують до півсмерті.
15 вересня, 11:44
Станіслав Вікентійович Косіор
20 квітня, 14:15
Хотаєвич Мендель Маркович
09 квітня, 15:10
Історичний ренесанс
28 березня, 11:00
Це вже не перший випадок таких страт
вчора, 17:45