Громадянська війна в Ємені: саудівська армія завдала удару по повстанцям-хуситам

СВІТ
22 березня, 09:42
Громадянська війна в Ємені: саудівська армія завдала удару по повстанцям-хуситам
Фото: Twitter

Військова коаліція під проводом Саудівської Аравії відновила нальоти на єменську столицю Сану, зайняту хуситськими бандформуваннями.

Про ракетно-бомбові удари повідомило видання "Al Jazeera", посилаючися на офіційну заяву саудівського міністерства оборони.

Керівництво хуситів уже назвало інцидент "перетином червоної лінії, за яку обов'язково буде помста", при цьому наступаючи на місто Мариб, що знаходиться під контролем законного уряду Ємену.

В Ер-Ріяді відповіли, що продовжать здійснювати подібні нальоти, аби завадити проіранським єменським силам обстрілювати з дронів саудівські нафтопереробні заводи та об'єкти цивільної інфраструктури.

Станом на цю мить ситуація у зоні конфлікту доволі напружена: хусити також намагаються поки безрезультатно захопити третє за чисельністю місто країни Таїз, змушуючи місцевих мешканців залишати власні домівки.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що загострення ситуації на території близькосхідної Єменської республіки може спровокувати черговий наплив нелегалів до країн Євросоюзу.

Громадянська війна в Ємені: саудівська армія завдала удару по повстанцям-хуситам_1
Читайте також:
Наслідний саудівський принц Мугаммад ібн Салман розраховує на підтримку Джозефа Байдена у питанні відновлення відносин з Іраном.
29 квітня, 12:15
Останні тривожні події на Західному березі річки Йордан свідчать про недотримання Ізраїлем прав людини та демократичних свобод.
27 квітня, 10:27
Розрекламована ізраїльська протиповітряна оборона "Залізний купол" не змогла перехопити ракету, випущену з території сусідньої Сирії.
22 квітня, 12:56
Для досягнення мети політики цієї карликової держави ні з чим не рахуються.
11 квітня, 20:23
Єрусалимський окружний суд почав розгляд справи, порушеної прокуратурою Держави Ізраїль проти чинного прем'єр-міністра.
06 квітня, 10:23
Від початку пандемії COVID-19 не менш як 1,2 мільйона ліванських дітей позбавлені можливості здобувати освіту у навчальних закладах країни.
01 квітня, 10:37