Мєдвєдєв – то «страшна російська зброя»

Опінії
20.01.2023, 08:37
Мєдвєдєв – то «страшна російська зброя»
Фото: Facebook

Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.

інвестиційний банкір

Однак зазвичай на виході відразу якийсь провал: те не літає, те не вибухає... Хоча, все ж є одна секретна страшна зброя, яка у Путіна в арсеналі: Дмітрій Анатолієвіч Мєдвєдєв.

Так-так, той самий карликовий алкоголік. Точніше, він уособлює російську зброю "Судного Дня", адже є божевільним російським чиновником, який у п'яному угарі чи то з бодуна може натиснути червону кнопку.

А головне, що сам Мєдвєдєв постійно всім про це нагадує. Мовляв, дивіться, «я – доволі божевільний і зможу спопелити світ, тож тільки суньтеся», й усе у такому ж дусі.

І кожного разу, коли Захід може збільшити підтримку, але умовний Олаф Шольц чи Емманюель Макрон хитаються, вони випускають цього недо-Кракена, який починає розмахувати ядерною зброєю. Знаючи, що якщо західні лідери будуть бачити хоча б 1% імовірності ядерної війни, вони не будуть ризикувати.

От і зараз, напередодні чергового Раймштайну, де Україна отримає чергову порцію допомоги й дуже потужне озброєння, рішення про яке ще не прийнято, росіяни знов випустили Мєдвєдєва. Ручний алкопрезидент у 2008-2012 роках знову наголосив, що «якщо Росія буде програвати, то – весь світ у труху».

Та чи працює це? Подивимось. Страхи на Заході є.

Це точно до тепер стримувало підтримку і точно через це пан Шольц хитається. І скільки б із презирством не говорили про Давос, і не тільки кремлівські старці, вони слухають кожне слово, а отже – чують усе, у тому числі чудові жарти Бориса Джонсона.

А ще, чують вимоги республіканців, які відкинувши ідіота Дональда Трампа на узбіччя, вже тиснуть на прагматичного Джозефа Байдена не з приводу «нащо витрачати кошти на Україну», а якраз «чому так мало допомоги Україні». І ревнують, навіть Вікторія Спартц приєдналася.

Дипломатія вже не працює, про м'яку силу вони не чули, а тому Кремль випускає на прогулянку Кракена-Мєдвєдєва. Це означає, що на Росії бояться, ризикуючи навіть роздратувати комуністичний Китай.

Із Москви знову і знову нагадують про ядерну зброю, а також про неможливість програти. Вони бояться німецьких танків в степах України, американських ракет...

Чи спрацює це, чи вирішить Шольц, що треба ледь прикрутити вогник і варити Росію на слабшому вогні? Подивимось і скоро побачимо результат.

Добра новина полягає у тому, що тиск суспільства все одно працює й Україна отримає ці танки рано чи пізно. Але час важливий, тому будемо сподіватися, що Кракен-Мєдвєдєв кожного разу буде лякати Захід все менше і менше.

Росія вже не може лякати світ газовою зброєю, бо вартість блакитного палива вже впала до рівня $600 за кубічний метр, насміявшися над пророцтвами про $5000. Росія не може лякати своєю армією, над якою публічно сміються відставні генерали НАТО.

Натомість Росія продовжує використовувати свою останню wunderwaffe Дмітрія Мєдвєдєва, тож рано чи пізно він також має перестати лякати, бажано назавжди замокнувши.

Читайте також:
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11
Опінії
Чи може держава мститися своїм громадянам? А виявляється, може.
24 квітня, 09:06
Політика
46-й президент США доводить свою професійну непридатність на займаній посаді. Дарма, що його попередник також нічим не кращий.
24 квітня, 08:28