На 70-річчя Суркіса у Києві зібралися голова СБУ Баканов, помічник Зеленського Шефір, три президенти та три олігархи

УКРАЇНА
07.09.2019, 07:19

4 вересня у Києві на святкування 70-го дня народження давнього соратника Віктора Медведчука, а нині нардепа від «Опозиційної платформи – За життя» Григорія Суркіса зібралися представники кількох поколінь української політики, включно з представниками нової влади.

Серед гостей були нинішній та колишній голова СБУ, перший помічник президента, три колишні президенти, олігархи та народні депутати. Про це повідомляють журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» у розслідуванні «Епоха Суркіса».

Святкування ювілею бізнесмена та народного депутата Григорія Суркіса розпочалося вдень 4 вересня і тривало близько 10 годин у елітному готелі «Інтерконтиненталь» у центрі столиці. Знімальна група «Схем» зафіксувала там скупчення охорони та автомобілів преміум-класу, а згодом і гостей святкування.

Серед них журналісти зауважили представників чинної влади.

Це – новий голова СБУ Іван Баканов та перший помічник президента Зеленського Сергій Шефір.

Приїхали привітати депутата і бізнесмена також олігархи. Це – Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Помітили там і Bentley, що виїхало з підземного паркінгу – ним, за даними «Схем», користується дружина олігарха Дмитра Фірташа – Лада Фірташ.

У компанії дружини на свято приїхав інший олігарх Віктор Пінчук. Завітав і його тесть – експрезидент Леонід Кучма. Він був не єдиним колишнім главою держави, якого побачили на святі журналісти. Серед відвідувачів дня народження Суркіса також були перший президент Леонід Кравчук і третій – Віктор Ющенко.

Знімальна група зафіксувала серед гостей також представників уже минулої влади – ексголову СБУ Василя Грицака.

Помітили там і сина колишнього генпрокурора Юрія Луценка Олександра.

Привітати ювіляра зібралися чимало однопартійців Суркіса по політсилі «Опозиційна платформа – За життя» – це народні депутати Юрій Бойко, Нестор Шуфрич, Наталія Королевська, Василь Німченко, Юрій Павленко.

Окремо приїхали на свято кілька акторів студії «Квартал 95».