На Банковій вирішили дотиснути КСУ руками ДБР

Опінії
21 січня, 08:59
На Банковій вирішили дотиснути КСУ руками ДБР

Державне бюро розслідувань – корупційна клоака на короткому повідку українофоба Портнова.

Політолог

ДБР висунув підозру Тупицькому з КСУ. Це так чудово!

Абсолютно корупційний портновський орган, на якому клейма ніде ставити, раптом бере участь у масштабній кампанії Банкової проти КСУ.

Таким же дрібним виконавцем, як і антикорупціонери які качають під цю тему вулицю. Вчора вони називають ДБР корупційною клоакою, сьогодні беруть участь в одній кампанії з відсторонення Тупицького на користь більш зговірливого кандидата на голову КСУ Шевчука.

І, о диво, Шевчука з двох сторін облизують і Лещенко, і Портнов. Відновлює його на посаді той самий "зашкварний" ОАСК, який теж нібито дуже не подобається антикорупціонерам, а ось Шевчук – подобається.

Десь така сама історія з Шостим апеляційним адміністративним судом, який то знаходиться в орбіті Вовка і Портнова. Там приймаються такі бажані для антикорупціонерів рішення по справі "Роттердам+".

Вчора пудель Коломойського Дубіноккіо годину піарив антикорупціонерів, які вони жорсткі та як добилися проти нього санкцій. Хоча навіть дитина знає, що санкції це робота ЦРУ, а не ЦПК.

Слов нет, одни эмоции.

Я розумію пересічного українця, йому важко складати 2+2 в голові після цієї єресі по телевізору. Але усі хто хоча б таблицю множення бачив в очі можуть запросто провести усі ці лінії.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Прикарпатзахідтранс" належить фунту Медведчука німцю Шеферу та білоруському олігарху Вороб'ю.
вчора, 16:32
Лариса Гольник подала декларації доброчесності та родинних зв’язків
08 лютого, 08:31
ВРП відкрила дисциплінарну справу стосовно Лариси Гольник
04 лютого, 12:35
Проти судді, яка сповідує фашизм, відкрили дисциплінарну справу.
29 січня, 15:25
"Сірий кардинал" вітчизняного судочинства Сергій Ківалов зібрав на корпоратив впливових слуг Феміди попри наявний конфлікт інтересів.
14 січня, 13:35