На Черкащині чиновники підробляли документи та продавали землю

КРИМІНАЛ
23 липня, 13:50
Знайомтеся: нові «українські» латифундисти.
Знайомтеся: нові «українські» латифундисти.
Фото: з сайту

В Умані чиновники підробили документи та продали хасидам 8 гектарів

На Черкащині слідчі обласної поліції спільно з  працівниками СБУ та обласної прокуратури припинили діяльність організованої злочинної групи, до складу якої входили державні службовці та колишні співробітники правоохоронних органів.

Як повідомили «УМ» у черкаській  обласній поліції, угруповання діяло в Умані протягом останніх чотирьох років.

Ділки, використовуючи бланки органів державної влади, підробляли рішення органів місцевого само­врядування, інші документи та незаконно реєстрували право власності на земельні ділянки в межах історико-культурного центру Єврейської общини.

Надалі землі реалізовувалися членам релігійної спільноти хасидів для будівництва готелів, що використовуються під час паломництва. Було привласнено близько восьми гектарів землі в місті Умань та Уманському районі на загальну суму понад 10 мільйонів гривень, — розповідають у поліції Черкаської області.

Наразі земельним махінаторам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, що передбачено ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3 ст. 28 (вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч. 3 та ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), п. 2 ч. 3 ст. 365 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України. Триває слідство.


Спочатку чужинці будують у нас будинки, потім квартали, міста, обов'язково синагоги, а потім вони відберуть у нас мову та державу.

Продаж землі, санкціонований Зеленським, призведе до того, що ті, хто працюють на землі, – дрібні фермери та селяни – залишаться без землі, її скуповуватимуть великі агрохолдинги, а також іноземні інвестори, адже у дрібних фермерів та селян немає фінансових можливостей придбати цю землю.

Дії Зеленського та його уряду є наслідковою політикою голодомору 32-33-го років, коли шляхом геноциду та репресій намагалися знищити наших дідів та батьків і стерти українську націю з лиця землі.

Євреї, котрі узурпували владу в Україні, намагаються позбавити українців власної землі й власної мови та влаштувати тут другу Палестину.

Читайте також:
Під Кременчуком відбулися навчання територіальної оборони міста
вчора, 12:05
Міноборони витратило 4 роки та мільярд гривень на нові арсенали... а отримало криву стіну та іржаву арматуру.
вчора, 09:02
Хто і як заробляє сотні мільйонів доларів на електроенергії з Білорусі.
04 грудня, 14:53
Фінляндські політики та бізнесмени воліють продовжувати догоджати у всьому Москві, відмовляючися від вступу до Північноатлантичного альянсу.
01 грудня, 12:10
Ракетний есмінець ВМС США Arleigh Burke, який разом з союзниками та партнерами НАТО буде забезпечувати в регіоні безпеку.
26 листопада, 09:35
Настав час закінчувати цей невдалий фільм
23 листопада, 12:44