На Черкащині місцеві жителі побили хасида

ПОЛІТИКА
01.09.2020, 14:47
На Черкащині місцеві жителі побили хасида
Фото: facebook.com

Напад може бути пов'язаний з небажанням місцевих жителів приймати непроханих гостей, які відзначаються демонстративно нахабною поведінкою.

Біля магазину АТБ у місті Умань побили вчора хасида. Про цю подію поліціянтfv відомо, проте за цим фактом не відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомив під час пресконференції керівник ГУНП в Черкаській області Михайло Куратченко.

Він зазначив, що п'яні молодики побили хасида. Нападники розбили хасиду ніс. 

«Поки що не відомо, чи містять дії антисемітський характер, тому що потерпілий відмовився давати свідчення поліції», – зазначив Михайло Куратченко.

Разом з тим, зі слів місцевих жителів, конфлікт ма' соціально-національний характер. Зокрема напад може бути пов'язаний з небажанням жителів міста під час карантину приймати непроханих гостей, які відзначаються демонстративно нахабною поведінкою.

Вже багато років місцеві скаржаться – за собою хасиди залишають купи сміття та безлад, а головне – всі безперешкодно ходять зі зброєю, відомі й випадки, коли гості погрожували українцям, яких називали гоями, розправою.

Щодо вищезгаданого інциденту, то на цей час в поліції з'ясовують, де перебуває потерпілий, щоб дізнатися, чи буде він подавати заяву. 

«Адже кримінальне провадження може бути відкрито тільки при наявності звернення потерпілого. Якщо буде заява, то будемо визначати через що відбувся конфлікт», – резюмував Куратченко.

Читайте також:
Державне бюро розслідувань і Верховний суд із його Великою палатою – повністю залежні органи, які ні на що не впливають в Україні.
12:59
Команда Володимира Зеленського прагне "миру за всяку ціну", а тому не цурається проводити підкилимні перемовини з країною-агресором.
06:51
Вітчизняний парламент на 2 тижні йде на карантин у зв'язку з нібито зростанням кількості хворих на коронавірус депутатів.
вчора, 12:23
Коломойський і Палиця за рік збільшили дохід від «Великого будівництва» на 80%
25 січня, 17:20
Французька депутатка пояснила, що дратує Париж у поведінці українських політиків
25 січня, 16:15
Ізраїльський уряд активно готується до масової евакуації власних громадян, зокрема і тих, хто походить з Юдиного коліна.
25 січня, 11:14